Wpis z mikrobloga

uwaga uwaga

darmowy weekend z grą, którą ze spokojem można przejść w jeden dzień i o niej zapomnieć.
(albo kupić za 5 dych)

mi zajęło to ~13h i 20min (78 growych lat) w trybie kampanii na 2z4 poziomów trudności, zdarzyło się nawet idlować chwilę na najwyżej prędkości gry.
kampanie przechodzi się równolegle rozbudowując infrastrukturę na Marsie i terraformując go, dlatego sugeruję raczej ten tryb aniżeli sandboxa, bo to to samo, tylko z bonusem. celem jest zielony Mars ( )
wyższy poziom trudności raczej niczego nie zmienia, poza sztucznym wydłużeniem rozgrywki (mniejsze złoża surowców, wolniejsi pracownicy, bla bla bla).

gra do przejścia na raz, podobnie jak #survivingmars , aczkolwiek tam dłużej zamulali, zwłaszcza na koniec.
late game rozciągnięty, fabuła kampanii średnia, sztampowa i nieangażująca. walka słaba, równie dobrze mogłoby jej nie być.
nie wiem czy wybory kwestii dialogowych cokolwiek zmieniają, dajcie znać w komentarzach ( ͡º ͜ʖ͡º)

skrin ze steama, nie chciało mi się odpalać mojego sejva - jak widać na nim, nawet twórcy mają mnóstwo surowców, więc nie jest to typ trudnej survivalowej gierki tylko spokojnego budowania i odhaczania zadań z listy.

pragnę jedynie przestrzec przed kryzysem robotniczym, który na myśl przywodził mi problemy w #banished gdy zapomniało się przypilnować produkcji narzędzi. tutaj musisz pilnować czy fabryki dają radę dostarczać robotycznych pracowników w odpowiednich ilościach, inaczej cała produkcja zamiera na planecie.

za darmo to uczciwa cena. polecam

#gry #steam za #darmowegry nie bijcie.
#strategie #pcmasterrace #peraspera
powinno się spodobać fanom #factorio #dysonsphereprogram i #earthx

https://store.steampowered.com/app/803050/Per_Aspera/
guest - uwaga uwaga

darmowy weekend z grą, którą ze spokojem można przejść w jeden...

źródło: comment_1665782125xkBx5VC3PvFXV1WAxAblkP.jpg

Pobierz