Wpis z mikrobloga

@Mikrosoft: @yolllx33: @Czczanoga:

Eee???
Co Wy piszecie?
Może jak Madzia wróci to Wentyl jeszcze bardziej rozpaloną miłość będzie przeżywał z kimś nowym, Moni nie da ruszyć, bo choć to głąb, to już drugi raz jej nie będzie chciał zawieść, a Mikołaj widać, że zaczyna dostrzegać różnicę w relacji jaką miał pomiędzy furiatką z napompowanymi ustami a stabilną i inteligentną Moniką, z którą sobie luźne rozmowy o przeczytanych książkach czy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@MatPL1122: Dokładnie tak, widać że to Monia jest nakręcona na Mikołaja bardziej niż sam Mikołaj na Monię, w kilku sytuacjach Monia bacznie obserwuje zachowania Mikiego, próbuje zbadać poziom atencji wobec niej, ale wychodzi na to, że sam Mikołaj aż tak mocno nie jest w nią wkręcony. Nowe dziewczyny raczej nie zakręcą nim, ale powracająca Hania (jeżeli tak by się stało) już tak. Mikołaj podejmował już decyzje, których mało kto się spodziewał,
@MaTTiQ: Ja nie pamiętam nawet, jak Ola wygląda XD. Dopiero dziś na rajskim starałem się dobrze przyjrzeć i zapamiętać. Jak ktoś o niej wspominał, to miałem Magdę w wyobraźni.