Wpis z mikrobloga

Dostaliśmy zdjęcia z ślubu i wesela. Niewyraźnie, nieostre, niewykadrowane, bardzo mała rozdzielczość, ogromne szumy i ziarno, 4000ISO, zdjęcia z fleszem (ustawiony flash z boku) tak że pół ciała jest ciemne. Brak zdjęć stricte portretowych, takich typowych weselniaków, większość robione na szerokim kadrze (mimo 50/100mm ogniskowej). Zero pomysłu
Jestem załamany, różowa w kółko płacze. Kasa nie mała. Biorąc ją z polecenia i oglądając mnóstwo jej zdjęć z wesela naszych przyjaciół - nam się bardzo podobało. A tu taki klops. Co robić? Jestem załamany, nie potrafię myśleć pozytywnie
Na 700zdj, trzy - cztery sztuki zdjęcia w miarę poprawne.

Sprzęt użyty przez fotografa canon eos6d mk2 i stałki 1.4 / 1.8; nie spodziewałem sie takiego efektu jak z pierwszych cyfrówek 20 lat temu

#fotografia #fotografiaslubna #foto #pomocy #wesele
  • 151
@sgsa: dojeżdzaj bydlaka. Szantaż, oczernianie, sprawa, rób co możesz. Sam jestem fotografem i właśnie przez to, że ślubna jest zdominowana przez takich ancymonów to nawet do tego nie podchodzę. Jak sam robisz foty to przecież jesteś w stanie z nim porozmawiać i wytłumaczyć, że chyba go powaliło. Może koleżka po prostu pożycza sprzęt i kosi frajerów