Wpis z mikrobloga

@ejsidisi: No akurat idzie okres na jazdę rowerem xD Będzie na minusie to powodzenia. Pomijam już kwestię chociażby większych zakupów w sklepie. No według mnie obycie się bez auta jest możliwe, tylko no jeśli siedzisz na tyłku w domu.
@piwakk: Zakupy to tam najmniejszy problem jeśli nie masz kaszojadów. Od kiedy mam 4 kółka to może z 10x byłem na zakupach autem. Jak mam sklep pod nosem to korona z głowy mi nie spadnie jak się przejdę. Gorzej z warunkami pogodowymi jak piszesz. Zima, mrozy, deszcz, wiatr i czekaj na mpka czy naginaj rowerem :v
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@piwakk: @Defender:
sklep jest w sumie niedaleko, i tak chodzę tam z buta i zakupy pakuje do plecaka. Z warunkami pogodowymi możecie mieć rację, chociaż widzę sporo osób jeżdżących w zimie rowerem do pracy, mimo że mają dalej niż ja, także trochę tragizujecie chyba
@ejsidisi: Auto jest niepotrzebne. Nibytinderówy się obrażają że nie będą miały beciaka do wożenia dupy. Niby wada ale zaleta, bo nie ma robienia za szofera.
- nie ma mnie długo w Polsce, jak już mieszkam to w dużym mieście gdzie wszystko pod ryjem i są uberki / hulajnogi. Wolę dołożyć do wynajmu czegoś lepszego niż płacić ratę za auto które stoi.
- jak podliczysz koszty to w sumie bardziej opłaca się
@TwistedFatee: nie nie da się, miasto Lublin trasa praca dom komunikacja miejska wygląda tak.
10 + 10 minut szybkim marszem na i z przystanku do pracy, kolejne 20 minut na powrót. Czas podróży to 30minut gdzie autobus może nie przyjechać, lub co jest bardzo częste spóźnia się 10 minut. O dopasowaniu godzin kursu nie wspomnę.
Podsumowując trasa dom praca dom zajmie mi bagatela prawie 2godziny.

Samochodem dom praca dom maksymalnie godzinę.
@LJBW603: obiad, odpocznę, zakupy, zwale gruchę no milion rzeczy przychodzi do głowy zamiast tracić czas w komunikacji miejskiej, a nie uwzględniam warunków pogodowych i komfortu podróży bo tutaj nie ma co porównywać