Wpis z mikrobloga

Możecie wyzywać od onuc, ale oglądając filmiki z p. Zelenskim jak przechadza się po ulicach Kijowa coś mi nie grało ze swiatlem i poszukałem na necie jakichś info. Kurde, byłby lekki smród gdyby się okazało, że przez większość czasu człowiek kreowany na bohatera narodowego siedzi sobie gdzieś w bezpiecznym miejscu podczas gdy jego ludzie umierają na froncie. Oczywiście nie neguje tego, że Ukraińcy walczą w słusznej sprawie i należy pomagać jak tylko możemy, ale czy moglibyście pomóc mi zweryfikować to co ten gość mówi na filmiku? #ukraina #rosja # wojna
GlupiTepyJuhc - Możecie wyzywać od onuc, ale oglądając filmiki z p. Zelenskim jak prz...
  • 116
byłby lekki smród gdyby się okazało, że przez większość czasu człowiek kreowany na bohatera narodowego siedzi sobie gdzieś w bezpiecznym miejscu podczas gdy jego ludzie umierają na froncie.


@GlupiTepyJuhc: ale z pewnością tak właśnie jest. Trudno, by szef państwa, głównodowodzcy siłami zbrojnymi biegał sobie po froncie, jak jakiś major albo porucznik. Takich ludzi się chroni.