Wpis z mikrobloga

Dyskusje ze starszymi ludźmi lasują mi mózg. Wrzucilem foto zachodu słońca nad zamkiem na lokalną grupkę. W komentarzu uruchomił się jakiś dziadek, ze to nie jest zachód tylko wschód. Mowie ze sam robilem to zdjęcie i to zachód bo robilem je wczoraj o 18. Dziadek dalej mowi, ze to wschod i godzina 10 bo słońce zachodzi z drugiej strony. Wrzucilem mu nawet screen z aplikacji z mapą jak zachodzi słonce i zeby sie przejechał zobaczyć bo koleś z okolicy. Po czym koleś uderza do mnie na priv i pisze, że mam nie dyskutować, bo on ma więcej lat pracy niż ja życia wiec chyba wie lepiejXD
Nosz kierwa na pewno wie lepiej gdzie i o ktorej godzinie zdjecia robie bo #!$%@? 40 lat na kopalni na przodku. I potem sie dziwic, ze nie idzie takim dziadersom przegadac ze Pis ich w dupe rucha bo oni i tak wiedza lepiej wszystko bo są starzy( ͡° ͜ʖ ͡°)
#bekazpodludzi #fotografia #staredziadycontent
  • 56
Po czym koleś uderza do mnie na priv i pisze, że mam nie dyskutować, bo on ma więcej lat pracy niż ja życia wiec chyba wie lepiejXD


@adam-photolive: akurat nie odnosnie wieku, ale często się trafi na podobne dyskusje na mirko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nawet dzisiaj na głównej, w tym wątku że serwis Tesli jeździ fordami ( ͡° ͜ʖ ͡°)