Wpis z mikrobloga

Udało się dzisiaj wystrzelić pierwszy raz rakietę. Po 47 godzinach i to mój trzeci świat. Nauczyłem się że podstawa to robienie dużych odstępów. Chociaż większą frajdę mi sprawiało jak miałem bazę typu spaghetti i musiałem jakoś wykombinować jak tu doprowadzić miedź na drugi koniec bazy ( ͡° ͜ʖ ͡°) kusi mnie aby spróbować space exploration moda ale najpierw muszę ogarnąć działanie semaforów, sieci oraz robotów logistycznych. Te 47 godzin minęło jak 10
#factorio
  • 6
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kunup: w SE już żeby robić Rocket science rakiety muszą latać regularnie (bo jazdy lot dostarcza surowca do tworzenia pomarańczowych flaszek), a do space science i kolejnych używasz rakiet cargo i musisz je automatyzować sieciami logistycznymi. Jest fun, więc jak tylko masz czas to śmiało graj, ale miej świadomość że tego czasu będziesz potrzebował duuuuzo więcej niż na podstawkę
@Kunup: główna różnica jest taka, że w krastorio pozostajesz na pierwotnej planecie i tutaj się rozwijasz, a w SE musisz ogarnąć kilka planet plus dodatkowa baza na orbicie, co sprawia, że gra sie kilkukrotnie bardziej komplikuje.