Wpis z mikrobloga

Mirasy pomóżcie bo nie mogę dokończyć kładzenia płytek, nie mogę dociąć płytki bo zawsze wychodzą poszarpane, używam tarczy diamentowej do płytek, tnę płytkę od strony klejenia i zawsze takie coś, jak to zrobić innym sposobem?
Może jaka mini szlifierka?
#budowadomu #remontujzwykopem
Knamga - Mirasy pomóżcie bo nie mogę dokończyć kładzenia płytek, nie mogę dociąć płyt...

źródło: 54

Pobierz
  • 41
  • Odpowiedz
@Knamga Jak chcesz to odciąć "z ręki" to kup dobra tarczę do cięcia płytek, ale potrzeba też trochę wprawy. Jeżeli tylko to dwie płytki to wymierz dokładnie i oddaj komuś do przycięcia
  • Odpowiedz
@Knamga byś wiedział co to jest system poziomowania przy ścianie masz ładnie wycięte a byś się #!$%@?ł z taką płytka, troll jesteś i tyle ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Knamga: no jak tniesz od spodu? Jaja sobie robisz. Normalnie od góry się tnie i ewentualne minimalne postrzępienia możesz padem wypolerować na oryginał.
  • Odpowiedz
  • 1
@Wykop24h: przy ścianie tez mam poszarpane ale tam zateguje silikonem i nic nie będzie widać, a system poziomowania ten chiński raczej mało daje, dwie pierwsze płytki nie poruszałem na boki i nawet ten system poziomowania nie dał rady zrównać ich z wczesnieszymi płytkami, jest mały próg
  • Odpowiedz