Wpis z mikrobloga

Green zawsze był śmieciem, ale teraz to przebił nawet samego siebie. Mam nadzieję, że po wycieku filmu liga mu #!$%@?, a na miejscu Poola to bym powiedział, że albo green albo ja. Przecież mógł mu tym ciosem karierę skończyć.

#nba
  • 10
  • Odpowiedz
@Partyzant91: tylko ze Pool nie ma wiele do gadania. W sensie nie wiem czy kontrakt pozwala mu na odmowę gry z powodu niezadowalających konsekwencji dla Greena. A nawet jeśli tak, to przecież gośc chce grać w NBA, musi zachować się tak by nie #!$%@?ć sobie kariery.

No ale za takie coś jak Green #!$%@?ł i Pool np. nie powiedział czegoś rasistowsko-rodzinnego - to Green powinien beknąć gruuubo.
  • Odpowiedz
@Partyzant91: nie no ale odepchnięcie to typa prawo, jak ci nabuzowany gość wchodzi w ryj. Pytanie co było wczęsniej, są pewne słowa za które ewentualnie zredukowałbym Greenowi karę. Aczkolwiek przemoc to zawsze przemoc i kara być musi.
  • Odpowiedz
@UlicznyMatador: myślisz, ze każdy czarnoskóry lubi słuchać n-worda albo inne tego typu teksty? Może było rasistowskie, moze po rodzinie, moze po orientacji, jakieś faggoty, #!$%@? czy inne wrzutki. #!$%@? wie.

Też mogę być rasistowski w stosunku do ciebie mimo, ze obaj jesteśmy biali.
  • Odpowiedz
@iAmTS Dray akurat jest dość prymitywny, wiec akurat jego bym nie posądzał o bycie wyrafinowanym człowiekiem który brzydzi sie nwordem.

Ps. Raczej nie byłbyś w stanie mnie obrazić, ale to akurat kwestia charakteru. A tak jak pisałem, Green mocno opiera sie na emocjach, czesto debilnych, wiec w sumie mogło to być cokolwiek.
  • Odpowiedz
@UlicznyMatador: no tak, obrazić nie, ale to nie znaczy, ze nie można być rasistowskim do swojej rasy. #!$%@? wie o co poszło, pewnie o to co na początku pisałem - Poole i inni mają juz po dziurki w nosie #!$%@? Greena w szatni. Gość zapewne ma ego na poziomie DPOY i starych czasów w playoffach, a skillset juz nie ten. Jedynie mózg koszykarski. To młodzi na niego plują.

A ze potrafi
  • Odpowiedz