Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Za młodu myślałem (20 lat), że facet który nigdy nie miał dziewczyny oraz prawiczek dla kobiety na którą czekał całe życie będzie kimś idealnym. Ależ się myliłem.
Obecnie mam 30 lat, prawiczek który nigdy nie miał dziewczyny. Co najwyżej budzę śmiech i politowanie a dla jakiejkolwiek dziewczyny jestem idealnym. Powietrzem.
Taka dziewczyna przykleja z automatu facetowi łatkę dziwaka. Dlaczego? A no dlatego, że sama przez tyle lat miała multum facetów. Multum penisów. I o co takiemu facetowi może chodzić, że nigdy nie miał dziewczyny? Czekać na ideał tyle czasu? Przecież to 15-latka wie, że ideały nie istnieją gdy ma chęć spróbowania związku z kolejnym facetem.
Czy naprawdę nie ma takiej dziewczyny która zamiast to docenić popada w paranoję? Oczywiście nie powie tego wprost, że coś facetowi nie pasuje ze względów moralnych ale automatycznie po pewnym czasie urywa kontakt. Serio - żeby być facetem i znaleźć dziewczynę do związku jest trudniejsze od studiów IT które ukończyłem? Od zarabiania znacznie więcej niż średniej krajowej? Bo już sam nie wiem. Przecież inni sobie bez tego w życiu poradzili. Ale ja niestety nie.

#zwiazki #seks #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #rozowepaski #niebieskiepaski #oswiadczenie #zalesie #po30 #tfwnogf #redpill #bluepill #blackpill

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63400052bbee795815c8146b
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 28
Czy naprawdę nie ma takiej dziewczyny która zamiast to docenić popada w paranoję?


@AnonimoweMirkoWyznania: oczywiście że to nie jest cenne w żaden sposób

jedynie na bazie religii można wymyślić że to jest coś cennego

ale pamiętaj że religia powstawała kiedy nie było kondomów, opieki nad samotnymi matkami, aborcji, leczenia syfilisu -- tylko rozumiejąc to można się domyślić dlaczego "czystość" miała jeszcze 100 lat temu jakąś wartość
@choochoomotherfucker: Wtedy nie było internetu i kobiety mogły latwiej realizować swoją odwieczną strategie alfa szmaci beta płaci, nice guy czekał aż księżniczka się wyszaleje i nie narzekał. A potem przyszły te wredne blakpylowce, zaczeli otwierać oczy chłopom. I coraz trudniej o naiwniaka. Księżniczki mają ból dupki że coraz mniej amatorów na ich zasyfione tzipska..
@AnonimoweMirkoWyznania: Idź na divy, potem ściemniaj, że miałeś parę ONSów czy tam krótkich relacji i elo, do nieba nie trafisz za to, że będziesz z laską szczery, szczególnie, że sama szczera zapewne nie będzie. A to uczenie się związków to cope, jak laska będzie realnie tobą zainteresowana, a ty nie będziesz robił scen o byle gówno, to wszystko będzie szło samo do przodu.
@AnonimoweMirkoWyznania: Ja rozumiem że loszki to k000rvy, miały tyle penisów i to jest źródło Twoich niepowodzeń, ale jednak patrząc obiektywnie to nie jest często spotykana sytuacja, że chłop w wieku 30 lat nie był nigdy w związku. To może budzić obawy. Znajdź sobie jakąś 17 łatkę to może nie będzie zadawać tylu pytań
bolero: jest jak mówisz mirek. zwykła szara świnka nawet specjalnie się nie starając może mieć dosłownie innego faceta co weekend. Dlatego tak niepojęte jest dla nich że ktoś może mieć z tym jakikolwiek problem. Skończyłeś IT więc zapewne tak jak i ja nie narzekasz specjalnie na pracę, jedni płacą lepiej inni gorzej ale nie wyobrażamy sobie sytuacji żeby w ogóle nie mieć roboty. Jeśli na nie aktualizowanym od 4 lat koncie
OgnistaKuropatwa: @Napoleoniusz:
1. Prędzej czy później wyjdzie to najaw
2. Kobiet się nie okłamuje, one są sprytniejsze niż się wydaje mimo tego, iż nam się wydaje, że łatwiej je oszukać
3. Zawsze mówię prawdę

@heniek_8:
Interesuję się religiami, ale absolutnie ich nie praktykuję. To nie przez pryzmat religii podjąłem taką decyzję.

@choochoomotherfucker:
ależ skąd. Moja siostra jak się rozwiodła w wieku 30 lat to też było gadanie czy
Interesuję się religiami, ale absolutnie ich nie praktykuję. To nie przez pryzmat religii podjąłem taką decyzję.


@AnonimoweMirkoWyznania: tak wiem, nie bezpośrednio przez religię, tylko jest to nakaz który pojawił się w kulturze dawno temu, właśnie za pośrednictwem religii (w średniowieczu taki "nakaz" od Boga miał większą siłę perswazji niż zwykła ustawa od jakiegoś króla).
Ale motyw jaki za tym stał, to było stabilne społeczeństwo (w czasach gdy nie można ustalić ojcostwa,
@heniek_8

Można odwrócić sytuację i mówić o systemie wartości wpajanym dzieciom z europy zachodniej i USA, co owocuje tym że ludzie są podatni na myślenie że dziewictwo nie jest niczym cennym.

Co do wartości skromnego doświadczenia seksualnego w przeszłości to można przytoczyc stabilniejsze relacje w jakie wchodzą osoby wstrzemięźliwe co sprzyja powstawaniu rodzin gdzie dzieci mogą wzrastać w poczuciu bezpieczeństwa i miłości.
@CalderX: przecież sciemnianie że w wieku 30l miało się kilka ONS lub krótkich związków przedstawi opa w tak samo złym świetle jak to, że nigdy nie uprawial seksu.
Jeśli ktoś uważa, że coś nie tak z chłopem, który nigdy nie uprawial seksu w wieku 30l, to tak samo uzna, że coś nie tak z chłopem, który miał 10 ons i nigdy żadnego związku/ bądź ultra krótkie związku. Ten drugi przypadek nawet