Wpis z mikrobloga

@daaamianek: Lekarzowi powiedz, że chcesz rzucić palenie i CI to pomaga, to bez problemu Ci przepisze. Zauważyłem, że mniej kawy piłem na bupropionie czyli jakaś tam stymulacja jest oczywiście nigdy nie brałem tak jak należy brać tj. ciągle tylko robiłem sobie cykle kilkudniowe.
@daaamianek
3 miesiące mi stuknęły. Palę dalej, ale szczerze mówiąc, jedzenie sprawia o wiele mniej przyjemności i apetyt jest taki, aby zjeść tylko po to, żeby mieć siły funkcjonować.

Co prawda ja dużo zrobiłem rzeczy dookoła, aby lepiej się czuć i mieć motywację, ale chyba czuję, że ten lek pozwala jakoś łatwiej mi zmusić się do czynności, które wcześniej były cholernie trudne chociażby do rozpoczęcia.

Od lekarza dostałem, sam zaproponowałem, bo miałem
@Lecerdian: Czy jest to "ciężki" lek, czy raczej lajcik? Mam na myśli jakieś dziwne fazy na głowie, kołatanie serca czy problemy żołądkowe.
I czy można go łączyć ze sporadycznym piwem?
Głównie mi chodzi o depresję, bo co raz mniej rzeczy nie cieszy na co dzień, ale tragedii nie ma, natomiast chciał bym trochę poprawić jakość życia jednak
@daaamianek
Przede wszystkim powinieneś te wszystkie rzeczy obgadać z psychiatrą (tylko bądź tu mądry i traf na dobrego, mój jest bardzo spoko, ale to jeżeli byłbyś z okolic najmniejszego województwa), bo ja jestem tylko randomem z internetu.

Polecam jeszcze przejrzeć tag bupropion, bo trochę już ludzi tu o tym dyskutowało. Poczytać też można w necie, ale jakieś badania albo strony inne niż wpzdrowie etc.

Z tego, co o nim czytałem, z alkoholem