Wpis z mikrobloga

Nie polecam sklepu fragrantics.pl Przysłali mi męskie perfumy zamiast damskich, wysłałam 5 e-maili w tej sprawie i zero odpowiedzi. W regulaminie sklepu nie ma numeru telefonu, ale za to podali godziny, w których można do nich dzwonić. Obsługa klienta nie istnieje w tym sklepie. Może robot nadaje tylko paczki.
  • Odpowiedz
W środę 09.11.2022 odebrałem perfumy damskie zamiast zamawianych męskich i damskich. Na razie wstrzymałem płatność w Inpost i banku. Zgłosiłem sprawę na policjii.
  • Odpowiedz
@danutie: ja mam to samo zamówiłam dwie pary perfum damskich dostałam jedne i to jeszcze nie takie które zamawiałam i tak samo zero kontaktu ,po napisaniu kilku meil.
Co Pani zrobiła ,jeśli moge wiedzie ?
  • Odpowiedz
@bartek50: i jak sprawa z zablokowaniem pieniędzy, udało się odzyskać? Też zamówiłem perfumy przysłali inne w inpoście kazali mi udać się na policję. Tylko nie wiem czy jest sens
  • Odpowiedz
Ja jutro ide tez zgłosic to na policję. Takze zablokowałam srodki w inpost. Dzwoniłam też do uokik, takich zgłoszeń maja teraz dużo.
  • Odpowiedz
Zamówiłam Diora Dolce Vita za 299 zł, dostałam jakiś syf Gordano Parfums ok4you za 9,99 na allegro. Na forum fragrantica masa postów na ten temat.
Zgłosiłam, jak inni i Wy też zgłaszajcie gdzie się da na UOKiK i do skarbówki (Krajowa Administracja Skarbowa). Jutro zgłaszam na policję i spotykam się z Rzecznikiem Praw Konsumenta. Nie odpuszczę gnojkowi. Liczy się zasada.
  • Odpowiedz
Dużo nas zgłasza, więc i Wy zgłaszajcie. Jak będzie nas dużo służby będą musiały się tym zająć. Może kasy nie odzyskamy ale dziad pójdzie siedzieć za przestępstwo karane z Kodeksu Karnego.
Amen!
  • Odpowiedz
Nie ma sensu pisać na e-mail, przychodzi zwrotka undelivered. Nr tel... włącza się poczta z przepełnioną skrzynką jedynie. Podobno cyganie wymyślili nową metodę. Na forum też ludzie piszą, że firma zmienia co chwilę nazwę i działa od nowa. Na priv więcej danych bo mam masę screenów. Działają też jako firma elektroniczna.
  • Odpowiedz