Wpis z mikrobloga

Nie polecam sklepu fragrantics.pl Przysłali mi męskie perfumy zamiast damskich, wysłałam 5 e-maili w tej sprawie i zero odpowiedzi. W regulaminie sklepu nie ma numeru telefonu, ale za to podali godziny, w których można do nich dzwonić. Obsługa klienta nie istnieje w tym sklepie. Może robot nadaje tylko paczki.
@danutie: ja mam to samo zamówiłam dwie pary perfum damskich dostałam jedne i to jeszcze nie takie które zamawiałam i tak samo zero kontaktu ,po napisaniu kilku meil.
Co Pani zrobiła ,jeśli moge wiedzie ?
@bartek50: i jak sprawa z zablokowaniem pieniędzy, udało się odzyskać? Też zamówiłem perfumy przysłali inne w inpoście kazali mi udać się na policję. Tylko nie wiem czy jest sens
Ja jutro ide tez zgłosic to na policję. Takze zablokowałam srodki w inpost. Dzwoniłam też do uokik, takich zgłoszeń maja teraz dużo.
Zamówiłam Diora Dolce Vita za 299 zł, dostałam jakiś syf Gordano Parfums ok4you za 9,99 na allegro. Na forum fragrantica masa postów na ten temat.
Zgłosiłam, jak inni i Wy też zgłaszajcie gdzie się da na UOKiK i do skarbówki (Krajowa Administracja Skarbowa). Jutro zgłaszam na policję i spotykam się z Rzecznikiem Praw Konsumenta. Nie odpuszczę gnojkowi. Liczy się zasada.
Dużo nas zgłasza, więc i Wy zgłaszajcie. Jak będzie nas dużo służby będą musiały się tym zająć. Może kasy nie odzyskamy ale dziad pójdzie siedzieć za przestępstwo karane z Kodeksu Karnego.
Amen!
Nie ma sensu pisać na e-mail, przychodzi zwrotka undelivered. Nr tel... włącza się poczta z przepełnioną skrzynką jedynie. Podobno cyganie wymyślili nową metodę. Na forum też ludzie piszą, że firma zmienia co chwilę nazwę i działa od nowa. Na priv więcej danych bo mam masę screenów. Działają też jako firma elektroniczna.