Wpis z mikrobloga

@Opad4991: też tak myślę. W sumie to bardzo ciekawa postać, z jednej strony zaniedbanie ewidentne, fajury i piwo na szlaku (wtf), z drugiej mądrze się wypowiada w setkach, przy nim jest cierpliwa i umie się odciąć od jego debilnych tekstów i przyśpiewek, robi swoje, płaci bez mrugnięcia okiem, kroi sobie na spokojnie pierożki albo odpala szluga pod jego czujnym, karcącym spojrzeniem, z dystansem ale i szacunkiem komentuje jego "wielką tajemnicę z
@natlly22: @ArchDelux: widocznie ludzie dzielą się na takich, którzy piją tylko okazjonalnie, imprezowo oraz takich, dla których browarek na górskim szlaku czy na plaży to spoko opcja. Mnie nie przyszłoby do głowy pić % w czasie wysiłku fizycznego, a tym bez wątpienia jest włażenie na górę, ale to przecież tylko moje zdanie. Na fejsie są też tacy, którzy bronią jej palenia co kwadrans, a wykop jakoś zgodnie to piętnuje.
@Opad4991: Jakby w programie wystąpił facet, który:
- ma nadwagę
- pali jak smok
- ubiera się niechlujnie
- lubi sobie hehe wypić piwko
- samotny ojciec
to wypok by go wyśmiał z góry do dołu. Taka prawda. To, że ktoś w miarę składnie i z sensem się wypowiada przed kamerą to nie równoważy wspomnianych wcześniej minusów.