Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

niektórym ludziom niestety trzeba postawić granicę przy użyciu wulgaryzmu, bo inaczej jej nie będą szanować


@chaczapuri: NIGDY mi się nie zdarzyło żeby ktoś mnie nie szanował bo odpiszę mu profesjonalnie, zgodnie z ogólnie przyjętymi zasadami pożycia społecznego i formalnym językiem ("nie jest to przewidziane w moim kontrakcie" zamiast "nie tak się umawialiśmy" i już jakoś inaczej brzmi pismo).

Działa zarówno przy komunikacji z szefem jak i działami obsługi klienta róznych korporacji,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@nieocenzurowany88: pan Marek prawilnie, tygodniowa pauza to rzecz święta dla każdego drajwera z kartą do tacho. Jak cokolwiek jest na niej nie tak, to problem ma kierowca, a nie spedytor, szef itd. Także ani trochę mnie to nie dziwi, że kierowca wyłożył na to lache.
@nieocenzurowany88:
Zależy od okoliczności. Ale jeżeli ruszenie o 2 w nocy nie kolidowało z przepisami czasu pracy to kierowca powinien pojechać. Taka ma pracę Pauza weekendowa to nie jest 18 w piątek do 8 w poniedziałek. To jest conajmniej 24 godziny lub 45 jeżeli długa bez oddawania godzin.
Kierowca pracuje wg przepisów o czasie pracy kierowcy. Jeżeli mu się to nie podoba to niech zmieni formę albo zawód i niech pracuje
@gatineau: Fejk fejkiem ale przyjmijmy że nim nie jest.

Jeśli zaczął pauzę 45h w piątek o 18 to może wyjechać najwcześniej w niedzielę o 15 (o ile nie obowiązuje letni/ świąteczny zakaz). Jeżeli szef żąda wyjazdu przed ukończeniem pauzy to jest debilem bo przerwaną pauzę uznaje się za niewykonaną co jest bardzo kosztowne. Nigdy nie rwie się odpoczynków bo pan pracodawca tak chce, czas pracy kierowcy i tacho z gumy nie