Wpis z mikrobloga

@Bobekkk13: troche z innej beczki, jesli zalezy Ci na wiarygodnym, zajebistym badaniu to do Wojcika, na mickiewicza, tam jest Radoslaw Wojcik, krol stozka rogowki w polsce, takiej niefajnej choroby, ktora zaczyna sie od ciezko znoszacego korekcje astygmatyzmu, jesli masz astygmatyzm to warto by bylo tam zrobic topografie rogowki u nich, a jak nie to i tak ma zajebiste doswiadczenie pan Radoslaw w dobieraniu szkiel pod najgorsze stozki, astygmatyzmy(ze tak odmienie xD)
@Bobekkk13: Nie wiem niestety, zadzwon jutro jak mozesz :( bo ja chodze z kontrola na stozek rogowki do pana Wojcika, od 2014 roku, wiec tez troche inaczej...

partnerka w tym roku wyrabiala oksy, to jeszcze jej dali 5% rabatu bodajze :D za to, ze jest ode mnie :PP i swietnie jej dobrali na subtelny astygmatyzm, ze wielu by tam nic nie wykrylo, nic nie znalazlo a tutaj Pani, co jest chyba
@Bobekkk13 Podjedź w okolicę Kopernika/Mickiewicza. Tam jest tyle salonów na niewielkim obszarze, że na luzie coś znajdziesz. Dwa Tracewicze, Okulik, Wójcik ma dwa salony, Vision i Sunloox w Aurze, Spirydowicz, Pan Hilary też dwa salony, Lens. Nie wiem nawet czy to wszystkie w tej okolicy :P. Co do szkieł to raczej odradzam te z sieciówek typu Vision, Fielmann czy Kodano. Jak optyk pracuje np. na Hoya, Zeiss, Seiko, Essilor czy Rodenstock i