Wpis z mikrobloga

POMYSŁ: Mini serial o Panu od Odkurzaczy.
Kilka jego klientów. Jeden na odcinek. Może ze cztery odcinki?
#breakingbad #bettercallsaul #seriale

Tak dużych klientów jak Haisenberg nie miał, jak sam mówił, ale na pewno możnaby stworzyć kilka ciekawych postaci, jest tutaj kompletna dowolność.

Jakichś wielkich nawiązań do Breaking Bad/Better Call Saul by nie musiało być tak naprawdę. Najwyżej jakieś miejsca z tych seriali.

Ma ktoś jakiś pomysł na postaci? I może żeby je jakoś wpleść w te seriale?

Minus że musiałby być inny aktor.
  • 9
@look997: jeśli już naprawdę coś muszą, to tylko mini albo i maxi serial o Calderze (weterynarzu) zanim poszedł na emeryturę. Byłoby miejsce na camea Krazy-8'a, Nacho, Tuco, Mike'a, Saula, bliźniaków Salamanca, nawet Jeffa ( ͡° ͜ʖ ͡°) pomijając stworzenie reszty półświatka ABQ, o którym dotąd nie było mowy.
plus oczywiście honorowe wspomnienie o Edzie od odkurzaczy
@look997 ten świat się zakończył jedyne czego możemy oczekiwać w ciągu najbliższych nastu lat to może serial o kim o czym wspominał peter. Reszta wątków jest zamknięta.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@amnesiamemory: niestety Jonathan Banks już nie pociągnie tej roli. bardzo mi się podobał w tej roli i cieszyłem się bardzo, że go nie zastąpiono w BCS... ale niestety zwłaszcza pod koniec serialu już nie wyglądał przekonywująco (mam tu na myśli sceny takie jak pobicie nastolatków czy wyrywanie ludziom broni)
a serialu z kimś innym w tej roli chyba po prostu bym nie oglądał - bardzo nie lubię podmieniania aktorów.

natomiast Lalo
@PotwornyKogut: masz rację, wielka szkoda, bardzo lubię tę postać
O Lalo w sumie tak nie pomyślałam ale mega mnie też ciekawi Fring. W końcu nie wiemy nic o jego przeszłości oprócz tego że jest wymazana z papierów i kartel mu wypominał że był "kimś"