Wpis z mikrobloga

@walkers: rozumiem ze go przewierciles i nie ma w nim pradu. Co za problem go troche oskorowac, polaczyc przeciete kable i zaizolowac? Przeciez elektryk policzy Cie za to jak za zboze a roboty na pare minut
  • Odpowiedz
@posepny1 bo musisz zrozumieć że nie każdy sie na wszystkim zna. Rozumiem, że jak będziesz miał przeciek gazu za licznikiem to sam poprawisz szczelność na gwincie czy zadzwonisz po hydraulika z czujnikiem gazu?
Żeby nie było, to tylko odkręcenie i skręcenie na nowych pakułach. Zupełnie jak rurę od wody.
To samo z prądem, jak źle zrobisz to potem zapłacisz 3 razy więcej za rachunek.
  • Odpowiedz
@posepny1 są ludzie inteligentni zupełnie jak Ty i są ludzie, którzy wolą zapłacić i mieć w dupie.
Są ludzie którzy odpowiedzą na zadane pytanie i są również kierownicy czyjegoś portfela, których bolą ceny. Zupełnie jak Ty. Ja jako elektryk wziąłbym 100zł nawet w niedzielę wieczór bo taki klient wróci. Nie wiem jakie Ty sobie kwoty wyobrażasz, ale op zadał pytanie, a Ty #!$%@? kocopoły które go nie interesują.
  • Odpowiedz
@Zarzutkkake: widze ze juz nerwy ponosza, wnosze ze jakby go ceny nie bolaly to by po prostu poszukal jakichs ogloszen a nie pytal na tym jakze fachowym portalu gdzie spotykaja sie przeciez wszyscy specjalisci z kazdej branzy.
Napisalem po prostu co moglby zrobic, czy zrobi to juz jego sprawa
A takie wyzywania to do rodziny raczej nie do mnie
  • Odpowiedz
@posepny1 w którym zdaniu ciebie wyzwałem? To przeproszę.
Nerwy tutaj nie mają miejsca. Pisz, w którym momencie padło wyzwisko w Twoją stronę to nagram film jak padam na kolana i błagam o wybaczenie. Serio.
  • Odpowiedz
@Felonious_Gru: okej, napisalem ze moglby zrobic to sam bez wzywania specjalisty. Normalni ludzie daliby swoje rady autorowi albo nr do elektryka albo olali ale tacy jak Ty lepiej sie chyba czuja jak moga komus naublizac bez konsekwencji.
Ten dzban to po co?
  • Odpowiedz
@Felonious_Gru: juz widze jak gosc po moim jednym komentarzu idzie z nozykiem i tasma klejaca i bierze sie za naprawe xD

zresztą po historii wpisu to raczej ty ublizasz, a nie tobie ubliżają xD


przyklady jakies daj bo rozumiem ze zanim mi nawrzucales to sprawdziles historie moich wpisow komu naublizalem
  • Odpowiedz