Wpis z mikrobloga

@kisiuu: z "runem na bank" jest tak, że warto być pierwszym uciekającym z kasą. Ja bym dla świętego spokoju wiał.
Lepiej stracić te kilka % odsetek, niż stracić całość lub przez rok nie mieć tych środków i czekać na ruch bfg (który zapewne wypłaci bez odsetek ani dotychczasowych, ani tych za rok czekania na wypłatę)
bfg (który zapewne wypłaci bez odsetek ani dotychczasowych, ani tych za rok czekania na wypłatę)


@uhu8: Nie siej paniki! Dostaniesz wszystkie odsetki, a wypłata będzie nie później niż po 20-30 dniach roboczych!

9. Czy gwarancjami Funduszu objęte są także odsetki od środków zgromadzonych na rachunkach?

Limit kwoty gwarantowanej przez BFG obejmuje środki zgromadzone na rachunkach według stanu na dzień spełnienia warunku gwarancji łącznie z odsetkami naliczonymi na początek tego dnia, zgodnie
" 20 dni roboczych od dnia spełnienia warunku gwarancji,"
@ms93: miałem przyjemność dostać wypłatę ubezpieczenia za wycieczkę. Znaleźli wtedy w ustawie jakiś pretekst by zrobić to w ciągu 20 dni roboczych, ale od upłynięcia pół roku, kiedy wycieczka nie doszła do skutku. Czyli kasę z czerwca zobaczyłem na koniec grudnia. Z wypłatą z banku też by pewnie coś znaleźli. A co do odsetek - czy masz lokatę indeksowaną inflacją? Przy