Wpis z mikrobloga

Tak sobie patrze na zdjęcia klasowe z podstawówki,gimby i technikum i przegladam profile ich na FB to jakoś każdy w miare jakoś sobie radzi w życiu mają rodziny,mieszkania jakaś tam robota lepsza/gorsza samochody lepsze/gorsze, wstawianie fotek z wakacji nie ważne czy z ryja 7/10 czy 3/10 ale mają rodziny..., ale co mnie zastanawia, że na 25 osób z klasy zawsze 1,2 jednostki ma #!$%@? życia bo nie mieli ojca i są albo bezrobotni albo mieszkają samotni ze starą mimo, że nawet ryj dobry, czyli brak ojca i nie nauczenie życia brak wzorców można powiedzieć #!$%@?ło im życie, bo nie nabrali tej pewności i zaradności wszczepionej przez ojca...nie mówie, że każdy tak ma że bez ojca to zaraz nieudacznik i wykolejeniec życiowy bo mając ojca też można mieć #!$%@? życie ale ogólnie dziwna tendencja.

#blackpill #samotnosc #depresja #przegryw
  • 4
mieszkają samotni ze starą mimo, że nawet ryj dobry


@TTedbundYY: O to o mnie, ale już przestałem się tym przejmować. Nawet gdybym dodał sobie 10 cm do moich 182 cm i miał własną chatę to mój wiek, lvl 27.5 daje mi jedynie przebolcowane baby, wyprane z uczuć, które zostawiły, 5, 10 lat temu innym szczęściarzom. A przebolcowana baba dobra na ONS, ale na ONS trzeba mieszkać samemu, a inna opcja to
@TTedbundYY: można mieć też ojca, ale lamusa. Albo wychowywać się w pełniej rodzinie, ale mieć rodziców zwyczajnie obiektywnie głupich (nie muszą być patolą czy alkusami).
A zdjęcia klasowe najlepiej podrzeć i wyrzucić. Na fejsa, insta nie zaglądać.
Dokonać wyparcia.
nie nauczenie życia brak wzorców można powiedzieć #!$%@?ło im życie, bo nie nabrali tej pewności i zaradności wszczepionej przez ojca


@TTedbundYY: Wcale nie trzeba nie mieć ojca, wystarczy ojciec, co ma cię w dupie od zawsze, mimo, że mieszka z tobą i udaje, że wszystko jest w porządku.