Wpis z mikrobloga

  • 10
@polutt teraz odpalasz ninja warrior gdzie nasz patrzeć jak silne typy śmigają po przeszkodach, a ci typ opowiada że ma depresję chlip chlip bo odpadł w poprzedniej edycji, co do #!$%@?
  • Odpowiedz
  • 2
@Lolenson1888 hmmm. Zawsze z tego co kojarzę, to wygrywał ten, do którego najbardziej klaskali i krzyczeli. Uczciwe to było. I zawsze trafiałem wygranego, więc coś w tym było jednak uczciwego
  • Odpowiedz
hmmm. Zawsze z tego co kojarzę, to wygrywał ten, do którego najbardziej klaskali i krzyczeli. Uczciwe to było. I zawsze trafiałem wygranego, więc coś w tym było jednak uczciwego


@vartan: montaż panie ferdku, mówi to coś panu?

Przecież to nie było na żywo, a nawet jak by było to jak sądzisz, w reżyserce mogę podnieść głośność dźwięku reejstrowanego w czasie bicia oklasków?

  • Odpowiedz
  • 0
@Prezydent_Polski myślę, że jak zawsze trafiłem sam z siebie i pokrywało się to z końcowymi wynikami, to jednak za dużo nie oszukiwali. W sumie po co? Kolega tam był kiedyś, występował. Mówił, że wszystko ok i fajnie było
  • Odpowiedz
@vartan: Nie zrozum mnie źle, ja nie mówię, że nie potrafisz rozpoznać które dziecko najlepiej wykonało jakiś tam utwór. Ale to, że reżyserka w postprodukcji ma możliwość podgłosić oklaski dla zwycięskiego dziecka, nie powinno uciec uwadze. Choćby po to, żeby nikt nie wpadł na pomysł że ktoś tam wygrał niesprawiedliwie, bo inne dziecko miało głośniejsze oklaski.
  • Odpowiedz