Wpis z mikrobloga

Krotka pilka - jakie high-endowe sluchawki douszne? Mam kilku faworytow - pic rel. Nie mialem zadnego z tych modeli, zeby miec jakies pojecie. Ogladalem troche recenzji no i w tym momencie sklaniam sie ku Sennheiserowi, ale czekam tez az wysla wszystkim AirPodsy i bedzie mozna zobaczyc dokladne testy, bo mam tez #iphone i zawsze sa zalety tego samego ekosystemu. Najwazniejsze elementy to w kolejnosci muzyka > bateria > ANC > rozmowy > ficzery.

#sluchawki #apple #muzyka #sony #hifi #gadzety
Hatespinner - Krotka pilka - jakie high-endowe sluchawki douszne? Mam kilku faworytow...

źródło: comment_1663856509EhSs5aS0G0gRXskabGkiDj.jpg

Pobierz
  • 10
@Hatespinner: Ogólnie TWSy Sennheisera są dosyć rozczarowujące, stroją je dziwnie, z mocnym basem i mocno wycofaną górą. Praktycznie przeciwność Airpodsów Pro (przynajmniej 1 generacji). W podobnym stylu do Sennheiserów, ale po prostu lepiej zestrojone są Sony.
@cukru: Właśnie czytałem o tym basie co jest dla mnie dosyć problemem, bo na żadnych TWS nie słucham niczego z super mocnymi basami ani powyżej 50% głośności, gdzie cześć earbudsów dopiero zaczyna przeważać nad innymi.
@Hatespinner: miałem AirPods pro przy iPhonie i zdecydowanie wole sennheisery 1, już nawet 2 mi lepiej brzmiały. Jak się pobawi trochę w eq i da dobre gumki/pianki to moim zdaniem zjadają airpodsy. Ja nie byłem w stanie wytrzymać regresu w airpodsach i się ich pozbyłem po miesiącu.