Wpis z mikrobloga

Sens kanału Podróż bez paszportu jest chociażby taki, że być może zorganizują debatę Wojczal vs Bartosiak.

A teraz powiedz Piotruś, jaki jest sens twojego kanału? Nie wnosi on nic oprócz twoich kompleksów, zacietrzewienia i nieudacznictwa. Łee, łee trolle bartosiaczane atakują, łee, łee Wykop o mnie kłamie, łee łee nie dostałem habilitacji - to spisek!

Napierała to zbędny troll - zupełnie bezużyteczny w publicznej debacie.

#napierala #schoweknamiotly #podrozbezpaszportu #wojczal #bartosiak #geopolityka
Mjj48003 - Sens kanału Podróż bez paszportu jest chociażby taki, że być może zorganiz...

źródło: comment_1663772448vBPl159pqhL9dEJRZS6Ug4.jpg

Pobierz
  • 31
@Mjj48003: Bartosiak nigdy nie odbędzie debaty z Wojczalem. Byłoby to dobrowolne wejście na minę, więc twoje kolejne, zmanipulowane pytanie pozostaje legitne. Po wpisach n.t. Rosji widzę, że brzydzi cie wschodni zamordyzm, skrajny nacjonalizm i lamanie praw człowieka. Fajnie, tylko dlaczego kompletnie nie przeszkadza ci brak niewyfodnych pytań o takie rzeczy w kierunku do chińskiej onucy Ślazyka?
@MaksymilianBul: Brzydzi mnie nacjonalizm, dlatego brzydzę się Napierałą, który regularnie chodzi na nacjonalistyczne marsze - dobrze, że przypomniałeś ( ͡° ͜ʖ ͡°) Widzisz, ten pajac jest ostatnią osobą, która może podejmować jakąkolwiek krytykę, bo sam zrobił bardzo brzydką kupę (nacjonalistyczne marsze + wRealu24)
@MaksymilianBul: Ciekawe ile ci zajmie czasu pojęcie, że Piotruś Napierała nie jest taki za jakiego się podaje. On lubi dużo gadać na wiele tematów, szczególnie tych, o których nie ma pojęcia, więc jego słowa nie mają większego znaczenia. Skoro słowa nie mają znaczenia, to warto przyjrzeć się jego czynom. No i właśnie... ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pisałem to wiele razy, ale były patron z Patronite here.
@Mjj48003: Ok, korzystajac więc z kolejnej okazji, zapytam ponownie. Gdzie widziałeś ten skraj nacjonalizm na marszu w Suchym Lesie? Dmowski przed 1930 - a te cytaty z niego używał tam Napierała, uważał i pisał wprost, że z Żydami nalezy zasiąść do jednego stołu i podjąć dialog, a z innych narodów należy brać wyłącznie przykład. Nie był wówczas ani konserwatystą, ani nawet katolikiem a ateistycznym scejntystą i modernistą, niczym nie odbiegającym od
@MaksymilianBul: Z tobą gada się jak z korwinistą ( ͡° ͜ʖ ͡°) WYRWANE Z KONTEKSTU, NIE TO MIAŁ NA MYŚLI, NO PRZECIEŻ TŁUMACZYŁ TO W 58 MINUCIE FILMU 3 LATA TEMU, AKURAT TEN MARSZ NIE BYŁ AŻ TAK NACJONALISTYCZNY, WREALU24 TO PRZECIEŻ WOLNOŚĆ SŁOWA.

Nie wiem jakim cudem nie widzisz tego, że jesteś typową bezmyślną owieczką, która jak już znajdzie swojego guru, to będzie go bronić za
@Mjj48003: Bo doprawiasz mi gębę i manipulujesz tym, co piszę. Nigdy np. nie tłumaczyłem występu w Realu "wolnością słowa", ale pojawieniem sie tam kogoś spoza ich bańki informacyjnej.
Nigdy nie było też "Lubinchiny". Nazwał go tak któryś z jego widzów, pomimo tego, że doktorek zawsze go propsuje, ale podjarałeś się tym na tyle, by włączyć do swojego ostatniego mema, jako jedną z napierałowych mar. Szacunek dla człowieka, dzieki m.in. ktoremu mozesz
@MaksymilianBul: Pajacowanie w pierwszym rzędzie w nazistowskim marszu to jakiś SZACUNEK? "Pojawienie się kogoś z poza bańki informacyjnej" XDD To może niech od razu pójdzie dać wywiadu do Rosijja 1 i grzecznie przytakiwać na propagandę i obelgi w stronę Polski xD Kto tu niby próbuje manipulować i pudrować kupę jaką nawalił Napierała? Spadaj naiwna owieczko, idź pisać komentarze w stylu: "Racja!" "W pełni się zgadzam Panie doktorze!", "Świetny kanał!"
Okejka, to po raz trzeci retorycznie; gdzie był ten nazizm w Suchym Lesie, o którym łżesz jak bura suka, ze zorganizowali ludzie Olszańskiego i dlaczego bawisz się w argument z równi pochyłej? Mirek, to że nie pisze że np. meltdown na Wolskiego albo hipokryzja w usuwaniu komentarzy, przez doktorka, wywołały u mnie ciary żenady, nie znaczy, że jestem odwrotną stroną monety z twoją osobą :*
@MaksymilianBul: Było to tłumaczone na tym tagu dziesiątki razy i wątpię żebyś akurat za tym razem zrozumiał. Ale ok - być może zrozumieją to nowe tutaj osoby.

Zacznijmy od tego - czym są Marsze Dmowskiego w Polsce? Nie mówimy o Dmowskim, powtórzę jeszcze raz z maleńką nadzieją, że zrozumiesz - nie mówimy o historycznej postaci Romana Dmowskiego - mówimy o samych Marszach Dmowskiego w Polsce. Jest postać Dmowskiego - omawiana
@Mjj48003: Celowa parabola, użyta w celu zwiększenia szansy na podtrzymanie dyskusji. Plus mała próbka skuteczności zastosowania twojej własnej taktyki. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Poprawna Odpowiedź to ta z numerem 3. „Napierała jest oderwany od rzeczywistości i nie wie co robi.” a to jednak co innego niż zarzuty o skrytą prorosyjskość.
Rozumiem twój punkt widzenia, ale ten problem równie dobrze można odnieść do państwowych marszy niepodległości 11.11, organizowanych
@MaksymilianBul: Maksiu, znów kłamiesz z samego rana ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nikt normalny nie miałby pretensji gdyby Napierała uczestniczył w Marszu Niepodległości, czy Marszu Życia, czy jakimkolwiek typowym, popularnym prawicowym marszu. Naziole tam również się przylepiają, wiadomo. Ale takich marszów nie prowadzi Olszański na koniu, gdzie 90% uczestników to prorosyjskie szury. Strasznie słabo wychodzą ci te manipulacje. Ciężko jest się przyznać do błędu i wolisz kłamać dalej?
@MaksymilianBul: A argumentów o wRealu24 widocznie nie doczytałeś (były na końcu) albo nie potrafisz już przynajmniej w miarę sensownie odeprzeć, więc nawet nie komentuję, bo w zasadzie piszesz w kółko to samo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Mjj48003: To na czelu marszu w Suchym Lesie jechał Olszański i razem z doktorkiem wznosili faszystowskie treści? A to bije się w pierś. Przecież tego samego nie czytam co roku n.t. charakteru państwowego marszu niepodległości. Faszyści. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Oh wait... 11 listopada władza przejdzie z narodowcami. Czy faszyzm już tu jest? https://www.polityka.pl/tygodnikpolityka/spoleczenstwo/2142774,1,11-listopada-wladza-przejdzie-z-narodowcami-czy-faszyzm-juz-tu-jest.read Nie rozumiem przecież monopol na neonazizm ma przeciez Dmowski... no chyba że organizuje