Wpis z mikrobloga

@dawideex098:
Obok każdego meczu masz czat (na Superbet) tam ludzie wrzucają swoje kupony.Oprócz tego jest specjalna zakładka z kuponami publikowanymi przez użytkowników.Do tego jak kogoś zaobserwujesz to widzisz jak opublikuje kupon oraz jak wejdziesz w mecz to przy typach widzisz kto z twoich obserwowanych na co stawiał.Najlepiej zobaczyć czyjś kupon, obczaić statystki i wybrać to co wygląda najpewniej.Na Fortunie też jest coś podobnego, ale tam nie gram bo mają apkę jak
@dawideex098 Co do ustawionych spotkań mam przestrogę dla wszystkich. Kumpel namówił mnie kiedyś żeby kupić na tydzień dostęp do grupki z ustawionymi meczami. Kosztowało to jakieś 30 zł. Niechętnie, ale zgodziłem się. Na Facebooku wrzucali screeny wiadomości od innych graczy, że super typy wchodzą. No i jak tam dołączyłem, to później był mecz i wysłali mi żeby postawić dokładny wynik 2:1. Natomiast kolega dostał wynik 1:3 czy coś takiego. Mecz zakończył się
@dawideex098: jeżeli się nie znasz to nie graj. Późnej będziesz mieć pretensje do ludzi. Ja gram tylko dyscypliny na których się znam i od kilkunastu lat śledzę. Dyscyplin na których się nie znam nie tykam, np. piłki nożnej.
Kiedyś było forum bukmacherskie. Znaczy się dalej jest, ale moderacja skasowała konta najlepszym typerom bo mieli swoje zdanie i teraz jesteśmy na grupie i tyle.
Jeśli chociaż trochę interesujesz się amerykańskimi sportami to