Wpis z mikrobloga

Dobry, jaki custom ROM do #oneplus 9 pro? Bo czytam na reddit ze romy mają z reguły lepsze zarządzanie bateria i ogółem dłużej trzyma. Na Le max'ie 2 miałem LineageOS a tu widzę ze dużo osób poleca namelessOS, może ktoś korzysta? jak bateria? #smartfon #rom #android #telefony
  • 10
  • Odpowiedz
@marsmarchmars Póki co nie narzekam, wszystko śmiga. Jest opcja baterii adaptacyjnej, ograniczenia ladowania od 80% do 90%. Jest L1 do netflixa, NFC tez dziala. Brakuje trochę custom opcji, więcej niż 4 appki w rzędzie i usunięcia paska z data dzisiejsza (potrzebny root).Jak na razie po niecałych 4 godzinach mam 50 min SoT, AoD, 120hz FullHD, GPS w trybie eko no i mam 88% a ładowałem do 95%. Z glitchy to: styl zegarka
  • Odpowiedz
@Ognisty321: robiłem według poradnika https://nameless.wiki/. Co do wersji, ja instalowałem z najnowszego C64 (zainstaluj najnowszy update dwa razy, żeby był w dwóch slotach systemowych). Dzisiaj jeszcze wgrałem custom kernel Blu_spark który wprowadza dodatkowe poprawki do systemu.
  • Odpowiedz
@Kvistu: a z odblokowaniem bootloadera to jak robiłeś. Na tej wersji, która była już wgrana odblokowałeś, czy może najpierw update zrobiłeś i dopiero odblokowałeś? A no i najważniejsze, L1 jest czy spadło do L3 :D
  • Odpowiedz