Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Anonim aby nikt nie wiedział, że myślę o zmianie pracy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale tak szczerze to pracuję w korpo, mniej niz 1rok sumarycznie. Niestety to korpo i mało mamy programowania, teoretycznie nadal sie uczę jak tu wszystko działa. Ale już wiem, że w wieku 26 lat spadną mi zarobki, a w korpo to nie ma za bardzo awansów. I muszę powoli na kolejne 2-3 lata być gotowym, wracam do programowania na poziomie moich ambicji i skilla, bo już za kasę kupiłem sobie kompa i okazało się, że nie ma nawet w co grać więc wracam do oryginalnego hobby z matmą i infa. Pewnie głównie java i speing na backend, a front webowka dowolnego sortu. Ew czysto matematycznie mechanizm pod ewentuala zabawę w robienie gierki ale nie wiem w czym. Moze w Rust sie da, podoba mi sie koncepcja tego jezyka ale czy napisze sie na tym kiedys silnik gry, nie mam pojecia. W kazdym razie i tak muszę cos robic, a bedzie cos ladnego na rekrutację do pokazania.

W tej chwili najbardziej zastanawia mnie jedno. Jak pracowalem jakis czas na część etatu na umowach o zlecenie to jak to sie ujmuje w pracach/doswiadczeniu zawodowym. Teoretycznie nie mialem wtedy ladnej nazwy stanowiska, tak jak juz na pozniejszych umowach o pracę.

#pracait #programowanie #informatyka

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #632972669a4a773345e6214d
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 3