Wpis z mikrobloga

Zamówiłem 3 książki w empiku z odbiorem w żabce, bo mam pod domem, nie muszę stać w kolejce, brać numerków i się #!$%@?ć, no ale niestety dostałem informację że przesyłka awizowana i będzie do odbioru w placówce xD. Chyba wolę #!$%@?ć dalej do paczkomatu niż dalej korzystać z PP. Tak wiem zesrałem się o przesyłkę. ( ͡° ʖ̯ ͡°) #pocztapolska #empik #zalesie #kurier
D.....0 - Zamówiłem 3 książki w empiku z odbiorem w żabce, bo mam pod domem, nie musz...

źródło: comment_1663663851cyCzENPq3J28ITIEs3BJXX.jpg

Pobierz
  • 11
@DurzyHarakter30: no ja też nienawidzę odbierać paczek z wykorzystaniem interakcji międzyludzkich, choćby z tego powodu, że nie można wszystkiego zaplanować. Wybieram paczkomat nawet wtedy, gdy trzeba dopłacić kilka PLN w stosunku do żabki, a dystans do jednego i do drugiego mam taki sam
@DurzyHarakter30:
Może była za duza? Maksymalne wymiary to 60 x 60 x 70 cm i masa 20 kg.
Ewentualnie błąd w adresie, bo placówka, w której jest przesyłka do odebrania to ta sama, w której została ona nadana.
@pcela: Wymiary produktu [mm]: 300 x 30 x 220

Wymiary produktu [mm]: 209 x 143 x 38

Wymiary produktu [mm]: 207 x 57 x 144

wymiary trzech ksiązek według strony empiku

Została nadana w tym samym mieście, ale placówki są inne. Tak przynajmniej pokazuje na stronie PP
@DurzyHarakter30:
Pierwsze trzy statusy to ewidentnie ta sama placówka.
Najlepiej porównaj adresy i nr tych placówek. Paczka nie poszła na sortownie, czyli doręczenia miało być z tej same placówki co nadanie.

Zauważ też, że nie ma przekazania do doręczenia.
@pcela: No tak, tak bo to zostało nadane na werze i stamtąd miała iść do żabki. Ale tutaj coś się zesrało i tylko jest napisane przygotowana do doręczenia i cyk o 10 awizo i odbiór czeka u mnie w placówce pocztowej.
@DurzyHarakter30:
Tylko za awizo kurierowi nikt nie zapłaci (oni mają płacone tylko od doręczonej przesyłki).
Być może Empik coś #!$%@?ł w adresie lub nr telefonu (ok 7 rano powinieneś dostać SMS-a od Poczty).
@DurzyHarakter30:
Mogłeś się dopytać dlatego nie została doręczona do punktu.
Ewentualnie napisz maila na bok@pointpack.pl z kopią do kontakt@poczta-polska.pl i dopytaj.

A i powinieneś dostać jeszcze jednego SMS-a po 7 rano. Jak im zwróciło błąd z sieci GSM, to z automatu masz przekierowanie na UP (lub FUP).