Wpis z mikrobloga

Uwielbiam to podejście jak się #!$%@? to naprawa będzie kosztowała kilka tysięcy złotych.

1. Ludzie co kupują takie auta to zapewne stać ich na naprawę.

2. Starzy ludzie: po ciul ci zmywarka, miejsce zajmuje, jak się zepsuje to trzeba naprawić. Tak to normalnie odkręcasz kran i myjesz naczynia pod bieżącą wodą i nic się nie zepsuje. Szkoda tylko że zmywarka umyje całą stertę naczyń 3-4 litrami wody a ludzie na przemycie dwóch
@Publius:

Taktyka ukrywania swoich zamiarów przed przeciwnikiem?


Nie. Taktyka niewprowadzania w błąd. Jak jedzie kolumna aut lewym pasem to się tam nie wpieprzam tylko czekam jak będzie miejsce. Kierunkowskaz włączam jak widzę, że będę (czas przyszły) miał miejsce a nie jadę przez minutę jak jełop z włączonym kierunkiem. Włączam kierunkowskaz odpowiednio wcześniej do sytuacji.

Najważniejsze jest to, że w lusterko potrzebuję spojrzeć przed tym jak podejmę decyzję o tym, że w
największy problem takich lusterek jak dla mnie to, to że jak przesuniesz głowę to obraz się nie zmieni jak w tradycyjnym lusterku. Nie jesteś w stanie wyjrzeć poza krawędź obrazu.


@pietryna123: dopiero jak to napisałeś to do mnie dotarło.
Przeciez bez tego te ekrany sobie można w dupę wsadzić
@Koner1391: to jest prawdziwe rozwiązanie?
Ten pałąk z kamerą i wyświetlacz imitujący lusterko boczne nie mają żadnego sensu.

Kamera zastępująca lusterko boczne powinna być umieszczona jak najdalej z przodu, w przednim zderzaku albo ponad nim - żeby zlikwidować ślepy obszar po boku samochodu.
Poza tym, zamiast wyświetlacza imitującego obraz z pojedynczego lusterka, lepiej dodać kamerę w tylnym zderzaku, złożyć obraz z tych trzech kamer i dać go na pojedynczy wyświetlacz pokazujący
@Koner1391 gdyby eliminowalo to cały wystający element lusterka to może. Ale w takim wykonaniu gdzie palak i tak wystaje jest to bez sensu. Jak już ktoś napisał lepsza byłaby kamerka pod szkłem która mogłaby pokazywać szerszy obraz (lepszy kat niż lusterko) na dashu


@czuczer:
@KEjAf
@goferek
Jeśli się nie mylę to ramię lusterka jest wymagane do otrzymania homologacji, w przypadku tej technologii po prostu jest to odpowiedź na regulacje prawne. ¯_(ツ)_/¯