Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@miodnik: co ty za trawę jarasz?XD ja jak się #!$%@? to o 3 w nocy potrafię sobie pizzę od 0 zrobić czy tam inny sos grzybowy(°° no i spalając 30-50g zielska miesięcznie nie masz problemów w pracy?
  • Odpowiedz
@matrixadam: wiem, że to jest uznawane za błąd, ale jakoś nigdy nie przekonała mnie argumentacja językoznawców, aby tego nie używać xD polecam uwadze: https://fil.ug.edu.pl/strona/15142/wyrazenia_dzien_dzisiejszy_dzien_wczorajszy_dzien_jutrzejszy_poprawne

@kupkesobieciagne: mam #!$%@? rozstępy na brzuchu czy ramionach, tylko że one są jeszcze z czasów, jak #!$%@?łem na masie na studiach. Używałem na nie przez długi czas maści na rozstępy i są niemal niewidoczne.

@TomaszA2: zanim się mocno upasłem, to trenowałem boks od gówniaka. więc
  • Odpowiedz
@miodnik: pytanie brzmi, jak się doprowadziłes do stanu pierwotnego, zawsze mnie to zreszta zastanawia, jak widze ulańców. Gratki :)


@Retoryk: smutek. Smutek i fakt, ze jedzenie to jedna z niewielu rzeczy, która sprawia ci przyjemność. Chwilową, bo wiesz, ze sobie robisz krzywdę.
  • Odpowiedz
@miodnik: Bardzo ładnie! Widzę, że nie został nadmiar skóry, więc w ogóle super. Ja schudłem ok. 20 kilo kilka lat temu i choć jakiś ulany nie byłem to poczułem wielką różnicę, więc przy 50 kg to musi być mega odczucie.
  • Odpowiedz
@miodnik: Jak nie zostało ci skóry to naprawdę była w dobrej kondycji. Najbardziej motywujące w tych metamorfozach jest to że rzuciłeś ponad 50kg które każdego dnia nosiłeś bez przerwy na sobie. Teraz spróbuj podobną masę cały dzień ciągnąć za sobą - nierealne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@miodnik: świadomie używasz niepoprawnie ale ok ;) wracając do tematu, ja zbiłem od stycznia do czerwca ze 100 kg na 85 kg, w moim przypadku okienko żywieniowe zrobiło robotę. Gratki tak czy inaczej :)
  • Odpowiedz