Wpis z mikrobloga

@CiaoBobrze: @pavlovs_dog: Miałem Rangera na poison, który ładował charge.
Nie pamiętam jak się nazywał ale dookoła niego w kole latało nożyki.
I strzelałem właśnie z Bleeda

Tylko, że to było z dobry rok temu, nie wiem jak teraz ten build by się sprawdził. Wtedy czyścił wszystko ale był drogi.
@Biszkopcik: przecież to crap do vendora xD może ktoś za 2 chaosy to kupi ( ͡° ͜ʖ ͡°) załóż sobie trinket z dropem shaperow/elderow z heista to takiego gówno bedzie ci na kazdym heiscie lecialo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Miałem Rangera na poison

I strzelałem właśnie z Bleeda


@Biszkopcik: xDdd widać, że nie masz pojęcia o czym mówisz. Bleed to mechanika a nie skill. Nikt nie skaluje bleeda i poisona równocześnie bo oprócz base physa i ogólnego dot multi nie skalują z tych samych modów.

Wtedy czyścił wszystko ale był drogi.


Nie był, chyba że kupowałeś exy, bo patrząc na twoją znajomość gry, to brzmisz jak biedny casual.
@CiaoBobrze: No co Ty nie powiesz. Z tego co pamiętam to etherala knives waliło poison, a z łuku skillem nakładałem bleed. Nie wiem co Ci się wyklucza

Nigdy nic nie kupowałem, btw. grałem na PS więc ceny z PC to śmiech
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Biszkopcik: Brzmi jak "build" z 2k dpsu, który ledwo zabija moby podczas pierwszej styczności z kampanią, a co dopiero na mapach.

Już widzę ten gear i drzewko, które ogarnia poison chance dla spelli, bleed chance do ataków, osobne skalowanie dwóch różnych dotów, base DMG dla ataków i osobny base dla spelli, szansę na hita, survi no i oczywiście jakieś sensowne mnożniki do DMG, nie wspominając nawet o clunky gameplayu xDdddd

@CiaoBobrze: Jedno wielkie xD z Ciebie. Platynę w tej grze wbiłem.

Grałem w nią przeszło 3 lata, z tym, że zawsze brałem buildy z neta i nigdy nie wchodziłem w motyw jak i co działa. Działało i tyle ¯\_(ツ)_/¯

Ogólnie nie wiem czemu zakładasz w ogóle jakieś spelle?
Reflect elemental damage mi #!$%@? robiło, za to phys kładło jak tylko drasłem moba.
Moby zazwyczaj ginęły zanim je widziałem taki plus rangera,
@Biszkopcik: ziomek, ale ten itemek jest po prostu #!$%@? i nic nie warty, zesrałeś sie bo ci jakiś wykopek wytknął błąd. Nie znasz się na gierce, żaden wstyd, ale nie masz racji.