Wpis z mikrobloga

UE > Rosja

DNR i LNR nadal mają opłaty roamingowe w Rosji, a niby Rosja ich kocha

UE zniesie opłaty roamingowe dla Ukrainy i włączy ten kraj do swojej strefy wolnego roamingu

Dzięki niej Ukraińcy w całej UE i w kraju będą mogli korzystać z usług swoich operatorów komórkowych i nie płacić za połączenia z zagranicy.

Szef Komisji Europejskiej i prezydent Ukrainy będą dziś rozmawiać na ten temat.


#aryoconcent #wojna #rosja #ukraina #donbaswar #ukrainainfo
https://zrzutka.pl/s6fa85 - popieram zbiórkę na paliwo dla pomocy humanitarnej
https://buycoffee.to/_234_2S - postaw mi kawę
Aryo - UE > Rosja

DNR i LNR nadal mają opłaty roamingowe w Rosji, a niby Rosja ich...

źródło: comment_1663153838pTOfDZ7QhK8jS3ySnvCHRO.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
@Aryo: w sumie to z Kaliningradem powinni zrobić to samo, "przeciągać" ich na europejską stronę, aby mieli tam kontrast ogromny, niby ta sama Rosja ale blisko Europy żyje się lepiej, w "wielkiej" Rosji jak w chlewie obsranym g*wnem
  • Odpowiedz
  • 8
@Aryo i bardzo dobrze. Byłem w Bieszczadach ostatnio i włączyła mi się sieć ukraińska i myk 20 zł poszło w #!$%@?.
  • Odpowiedz
  • 4
@acpiorundc W sensie racja I bardzo dobrze ale Majdan chyba wystarczająco pokazał że naród Ukraiński jest zdeterminowany by iść w stronę zachodu zdala od ruskiego miru
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Aryo i bardzo dobrze. Byłem w Bieszczadach ostatnio i włączyła mi się sieć ukraińska i myk 20 zł poszło w #!$%@?.

@tenoy: spoko, ja zaplacilem 200zl za dwie sekundy transferu danych ( )
  • Odpowiedz
@Cierniostwor: jeśli Ukraina będzie w strefie roamingu EU, to powinno by. jak w innych krajach UE, czyli połączenia i SMS do Polski za darmo i limit danych zależnie od pakietu (zwykle kilka GB)
  • Odpowiedz
@forest23: Do polskich numerów masz za darmo w Polsce. W tej strefie roamingu chodzi o to żebyś korzystał w UE z telefonu tak jakbyś był w kraju, czyli jak dzwonisz do Polski masz bezpłatnie a do zagranicy tak jak miałeś
  • Odpowiedz