Wpis z mikrobloga

@dziupla22: Tak, oglądałem. Nadal nie ma wyjaśnienia, że to były jakieś zaburzenia. W wikipedii czeskiej kiedyś, jeszcze przed premierą filmu, przeczytałem, że to być może były objawy autystyczne, ale nie ma co do tego pewności.
  • Odpowiedz
Wiele źródeł się od siebie znacznie różni co do sprawy psychiki Hepranovej. Jednak w jednym z wiarygodniejszym źródle czytałam, że miala kompleks boga; uważała się za inteligentniejszą i mądrzejszą niż była w rzeczywistości, była pyszna i bardzo apatyczna.
Co do tego, czy wiadomo czy ma zaburzenia, możliwe że miala jednak ostatecznie nie stwierdzono u niej żadnych (psychiatrzy sądowi), chociaż tu by się mogło z nimi teraz nie zgodzić, nie wiadomo czy zrobili
iamNadia - Wiele źródeł się od siebie znacznie różni co do sprawy psychiki Hepranovej...

źródło: comment_1663308711dR1Owm3Vb1UulZoVPWjGHQ.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@uefaman pisalam co do psychiatrow wcześniej i o tamtych czasach i tła sprawy na pewno wiesz dużo więc nie będę się rozpisywać. Spektrum podejrzewa się z dzisiejszego punktu widzenia i dzisiejszej wiedzy Jej sprawą interesowalam się wieku temu, jeszcze przed filmem biograficznym i linki musiałabym szukać w otchlaniach mojego telefonu co nie jest takie proste. Ale mam takie cudeńko https://pantharei.estranky.cz/clanky/finale.html Jeśli intersuje cię jej osoba to na pewno Ci się to spodoba
  • Odpowiedz