Wpis z mikrobloga

To w tym nowym #fm ma być możliwość prowadzenia zespołu kobiet, które będą miały statystyki zbliżone do mężczyzn i będzie opcja usprawiedliwienia absencji piłkarza w meczu ze względu na jego udział w marszu LGBT? Bo nie wiem czy zamawiać 2023, a różne rzeczy już czytałem i wolę zapytać ekspertów na wykopie.
#footballmanager
  • 13
@bocznica: czytałem o opcji: coming out, ale nie wiem czy to weszło w ogóle?
No i ta liga babska to od tego najnowszego fma? Wiem jest gugiel, ale tam jest tyle sprzecznych info, że już szkoda sił. Ciebie też nie będę trzymał za słowo w 100% ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@first coming out to już jest ze 2 lata chyba. No pisali że ma wejść liga kobiet. Ale statysyki nie mogą mieć przecież jak faceci. Już w sztabie można mieć kobiety.
miały statystyki zbliżone do mężczyzn


@first: Oczywiście że będą miały bo przecież kobiety nie grają z mężczyznami więc ocena umiejętności odbywa się na podstawie innych kobiet a nie mężczyzn. Wiec jeśli by były łączone rozgrywki to tak powinny mieć baby o wiele mniejszy rating ale to nie ma miejsca
Oczywiście że będą miały bo przecież kobiety nie grają z mężczyznami więc ocena umiejętności odbywa się na podstawie innych kobiet a nie mężczyzn


@United: minusową skalę można by wprowadzić do -20 i było hulało gites.