Wpis z mikrobloga

@BananowyKrol: Masz dwie opcje moim zdaniem, oddać albo zażądać zwrotu części kasy. Kilka razy korzystałem z drugiej opcji ale jak sklep nie szedł na rękę to im oddawałem towar. Płacisz za nowy to masz dostać nowy wolny od wad taka moja opinia
  • Odpowiedz
@BananowyKrol: jak go rozkrecisz to jest to proste do wyszlifowania ale to nie powinno Ciebie interesować. Jak napisał kolega jest to wada fabryczna a 3tys to nie jest mała kasa i produkt powinien być pierwsza klasa.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@BananowyKrol: żeby nie było, ja w moim Cattlemanie od Uberti już zjechałem 2 gwinty od śrub. Akurat udało się dokupić ale ogólnie to plastelina
  • Odpowiedz
@BananowyKrol: ty sie zesrasz jak bedziesz musial bulic za mechanizmy 200 PLN co pol roku ʕʔ

@GhostofChristmasPast: przestrzeliłeś, niczym z tandetnej plastelinowej broni. xD
najpierw piszesz tonem znawcy, że to #!$%@?, bo pietta.(iksde).
jak ci kolega wyjaśnił, że to uberti, też znalazłeś przyczynę biegunki.
on ma rację, lekko popuściłeś. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
zwłaszcza że wiedzę czerpiesz z komentarzy internautów, którzy też
  • Odpowiedz
żeby nie było, ja w moim Cattlemanie od Uberti już zjechałem 2 gwinty od śrub. Akurat udało się dokupić ale ogólnie to plastelina


@Waspin: w wojence uberti vs pietta, stoję okrakiem na barykadzie. xD
natomiast z moją piettą robiłem już wszystko, orana bez litości. działa każda śrubecka, i nawet żaden zamek nie wylata. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@dos_badass: obie firmy wypuszczają niskiej jakości szrot. I najczęściej to loteria dlatego kupowanie przez neta nie jest dobrym pomysłem
Ps. W pierwszym momencie myslalem ze to pietta bo to oni wypuszczają porysowane egzemplarze bez zadnej kontroli. A jak wiadomo sprzedwacy niczego nie sprawdzają przed wysyłką tylko wciskają to jak leci. Wiec się mocno zdziwiłem kiedy zobaczylem ze ubertii tez juz jest na tym poziomie xD
  • Odpowiedz