Wpis z mikrobloga

Ostateczny dowód na to że Czesiu ma układy w PZPN ( ͡° ͜ʖ ͡°) Już od kilku sezonów mam zamiar zastąpić grubasa na stanowisku selekcjonera.
2022 rok- brak awansu na mistrzostwa świata. Spadek z dywizji A Ligi narodów.
2023-awans na Euro 2024.
2024- #!$%@? m. in. od Islandii na Euro, brak wyjścia z grupy. Liga narodów same porażki.
2025-Eliminacje mistrzostw świata przegrane z Irlandią.
2026 rok- brak udziału w mistrzostwach, porażki w Lidze narodów dywizji B z Bułgarią i Austrią (w obu przypadkach dwukrotnie), czy w meczu towarzyskim z Australią.

Mimo wszystko 711 dalej na stanowisku menedżera. Mało tego, gość ma ze mną (2x z rzędu wyszedłem z grupy Ligi Mistrzów Śląskiem, majster co roku) chłodne relacje, i takiego Kacpra Dudę powołał dopiero po transferze ze śląska do sevilli za 25 mln euro. Piotra Starzyńskiego przestał powoływać po transferze do mnie. Czekam już z 2 sezony na ciepłą posadkę w PZPN, i chyba nawet jak Polska spadnie na 80 miejsce w rankingu się nie doczekam. Jedynie emerytura Michniewicza (za 11 lat ma wiek emerytalny) może mi pozwolić w końcu objąć reprezentację.

U was też tak Czesiu jest tak popierany na stanowisku selekcjonera?

#fm #fm22 #footballmanager
Pobierz michalxd21 - Ostateczny dowód na to że Czesiu ma układy w PZPN ( ͡° ͜ʖ ͡°) Już od kil...
źródło: comment_1662886207YrHvyZdRvePA8CwDUBhRkm.jpg
  • 2
@michalxd21:
Ewidentnie układzik. A osobowość jak oddana dobrze. O.o jestem pod wrażeniem.

Miałem to samo z Brzęczkiem.. mimo mistrzostw zdobytych w esa i dobrej postawy w Sampdorii selekcjonerem został Papszun...