Wpis z mikrobloga

@MrMate: jak sprawdzałem sobie cennik fabii na 2019/2020 rok, to nawet nie tak najbiedniej wyposażoną wersją wyjeżdżało się z salonu za bodaj 56 tysięcy. Dzisiaj bez 71 tysięcy nie ma co wchodzić do salonu.
@citron początek 2019 roku za 90 to miałem ofertę na Octavię i to nie golasa, tylko wziąłem PSA. A tutaj zaraz fabia do tej ceny dojdzie.

@rafal-paszkowski aż tak nie przesadzajmy. Właśnie się zastanawiam czy ratować 10 letnia klasę B i raczej mi wychodzi że się nie opłaca. Ale z drugiej strony ponad 50 nie chcemy wydać bo żona nie będzie chciała tym jeździć.
Nie doczytałeś wymagań do końca.


@citron:
spokojnie, przeczytałem
i gdyby gość chociaż wysilił się na tyle, żeby skonfigurować ultra biedaka to by zobaczył, że nawet na to 50k pln to za mało ¯\_(ツ)_/¯
@PanKracy582 przejrzałem chyba wszystkie marki. Ale czy cennik oddaje rzeczywistość? Nie. Na 4 kupione samochody z domu każdy łapał jakiś radar. Kupuję jednak trochę droższe samochody w okolicach 100-140k. No i ostatniego w 2019 więc chwila minęła.

Więc nie orientuje się na co można liczyć przy tym niskim budżecie i na dzień dzisiejszy.
Nawet mam wieksza wiedzę co do aut za 500k niż tych 10 razy tańszych. Takie BMW za 540k można
Więc nie orientuje się na co można liczyć przy tym niskim budżecie i na dzień dzisiejszy.


@MrMate:
a wystarczy popatrzeć po stronach producentów, w ekstremalnym przypadku przejść się do jakiegoś salonu i zobaczyć co jest grane

Takie BMW za 540k można kupić z rabatem rzedu 80k, ostatnio szef kupił. Więc nie rozumiem do czego uderzasz.


@MrMate:
tak, w ostatnich czasach sprzedawcom auta zalegają na placach i opuszczają na jednym aucie
zdjęcie z BMW czy fakturę mam Ci wysłać czy co?


@MrMate:
chętnie, da radę? :)

Nie kupujesz za dużo samochodów prawda?

wystarczająco, żeby wiedzieć że nie da się kupić nowego auta z automatyczną klimą i android autem do 50k PLN
@MrMate:
nie jestem pewien czy trollujesz czy o co ci chodzi...
wrzucasz kwit sprzed ponad roku
napisałem wyraźnie:

tak, w ostatnich czasach sprzedawcom auta zalegają na placach i opuszczają na jednym aucie ot tak, dla samej frajdy 15% ( )

oraz

od 2019r kiedy sam osobiście coś takiego kupowałeś minęło trochę czasu, teraz są inne realia niestety

czytaj do skutku aż zrozumiesz :)
miłego weekendu, baw
@PanKracy582: ech dałem Ci przykład bmw z rabatem ponad 80k, wtedy było gorzej niż teraz ;-) Czipów nie było. teraz są. Na bmw też nie czeka się już 18ms+, tylko 6ms, samochodów, które już płyną a chętny zniknął, też jest trochę więcej(nie wierzysz, to zobacz,. że wiele osób ucieka nawet z cesji tegorocznych - ilość możliwych do przejęcia cesji jest dużo większa niż rok dwa trzy temu). Ale tu już musiałbyś