Wpis z mikrobloga

Ale mnie wczoraj #!$%@? jedna niemiecko-serbska onuca w pracce. Ehh typowy: "Wylacz telewizor wlacz myslenie..." Nawet tych slow uzyl. Wielki #!$%@? "Darkneciarz" co drukarki nie umie zainstalowac.
I to do mnie #!$%@? tak. Jak ja #!$%@? ruska propagande ogladam w oryginale bo jezyk znam. (Ale sie zapowietrzyl jak mu to w twarz rzucilem, ze powtarza slowo w slowo ich narracje: "NATO sprowokowalo bla, bla. Zelenski zlodziej bla bla" ).
Cham zlamany bezczelny. I dzis znowu ta zarozumiala morde musze ogladac.

Ehhh wytrzymaj Niedobry. Jeszcze kilka tygodni... Tam ludzie gina na wojnie z orkami a Ty przezywasz jakiegos debila.

Uff... Ulzylo mi troszke jednak.

#ukraina
  • 76
  • Odpowiedz
@Niedobry:

Ehhh wytrzymaj Niedobry. Jeszcze kilka tygodni... Tam ludzie gina na wojnie z orkami a Ty przezywasz jakiegos debila.


Zwracać się do samego siebie na "ty" z dużej xD

Ludzie to debile i coraz cześciej mam wrażenie, że nie używają tej formy z szacunku do kogoś, tylko z bezmyślności.
  • Odpowiedz
@Niedobry no Serbowie mają coś z głową.

Byłem miesiąc temu na kursie niemieckiego i trafił się jeden po 60.

Cały czas coś #!$%@?ł typu "Putin gud, Polen rachciachciach drej tage" xD
  • Odpowiedz
@Dryvalley nie wypadało wkręcać w temat osób z Kosowa ( ͡º ͜ʖ͡º)
Na kursie było 6 osób, polak, serb, slowak i 3 babeczki - albanka, chorwatka i właśnie jedna z kosowa.
Jedno nieodpowiednie zdanie i z przyjemnego kursu zrobiłoby się piekło. Każdy olewał tego serba.
  • Odpowiedz
@DeXteR25: No ale co ja mam z tym zrobic? Przeciez nie prowokuje takich dyskusji. Nie biegam po biurze i nie krzycze Slawa Ukrainie. Pomimo tego co w serduszku mam. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Niedobry: oczywiście, że nic. Zwyczajnie przykre, że ciągle skrajnie musimy się od siebie różnić i ciągle że sobą walczyć. Polityka, covid, szczepienia, uchodźcy, invitro, aborcja, geje itd. W Polsce zawsze udawało się dzielić społeczeństwo wręcz książkowo, a w dobie internetu jest jeszcze prościej.
  • Odpowiedz
@DeXteR25: Jasne ze tak tez to widze wokolo. Dlatego zazwyczaj staram sie tlumaczyc delikatnie i wchodzic w czyjs punkt widzenia. No ale czasem sie nie da. Sam np. mam mieszane uczucia co do tego cyrku covidovego. Zwlaszcza po pol roku spedzonym w Chinach. Ale czasem trafisz na beton. I sie zagotujesz. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz