Wpis z mikrobloga

Mireczki i mirabelki z tagu #programista15k pragnę was przestrzec przed kandydowaniem na stanowisko backend deva #typescript #node dla pewnej australijskiej firmy, która to szuka ludzi na polskim rynku. Rekrutują też na #ios

Firma działa w branży automotive i stosuje prawdziwy micromanagement jaki wam się nie śnił (mam na to dowody).

Więc gdyby ktoś rozważał, oferują spoko kasę to zapraszam na priv mogę wybić pomysł z głowy.
Publicznie nazwy firmy nie będę tu pisał żeby ktoś nie próbował mnie o coś oskarżyć.
  • 8
@Luigi93: micromanagement potrafi zdziałać cuda jak osoba która go stosuje ma głowę na karku i wszystko ogarnia najlepiej i doprowadza do katastrofy jak osoba która go stosuje nie ogarnia bo wtedy osoby zarządzane tym sposobem nie mogą nawet uratować sytuacji

która tu wersja wystepuje?
@Szubrawski: @inny_89: @zibizz1: tu nie tyle chodzi o trzymanie na smyczy co

CEO zleca cos marketingowi a ten uderza do backendowca masz to zrobić i ch***
Nagle z drugiej strony pm cos chce i tez na wczoraj ma być
Potem pisze do Ciebie jeszcze sam CEO

A jak się nie ogarniesz w jeden dzień to #!$%@?. Sami niewiele robią wszystko transferują i maja pretensje.

CEO potrafi ci miesiącami na
@Szubrawski: i wbrew pozorom to nie korpo a mały startup w którym jest więcej menadżerów niż programistów :)
na szczęście ludzie uciekają z tego tonącego statku. Tyle, że ogłoszenie wisi więc poczułem się do tego żeby ostrzec niektórych którzy siedzą na wykopie