Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
być może ci ludzie są na tyle dorośli że bezpośrednio ich to dotyczyło. Ty temat znasz tylko z opowieści.


@invit: kto jest większym botem - ten co bezmyślnie powtarza za pisowską propagandą bzdury o kradzieży czy ktoś kto wie co zostało przeniesione z OFE na indywidualne subkonto w ZUS?

99 proc. matołów mówiących o kradzieży z OFE nie potrafi wyjaśnić co to jest OFE i na czym to polegało. Dało sobie
@bn1776: tylko to był 1000 brutto ( ͡° ͜ʖ ͡°) Sprawdź ceny węgla w normalnych warunkach, jeszcze zanim się zaszczepiliście i zaczęliście walczyć ramię ramię z Ukrainą ( ͡° ͜ʖ ͡°) i powiedz ile ton mogłeś go kupić za tą minimalną
( ͡° ͜ʖ ͡°) Czasy się zmieniają, kolaborantów PO poznasz po pierwszych dwóch zdaniach.
Hajs z KPO nie chcą


@raul7788: KPO to też pożyczka. I mam nadzieję, że jej nie dostaną bo jak to #!$%@?ą na socjale to skończymy jak Wenezuela. Mam nadzieję, że nikt tym ćwokom nic więcej nie pożyczy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@bn1776: tylko to był 1000 brutto ( ͡° ͜ʖ ͡°) Sprawdź ceny węgla w normalnych warunkach, jeszcze zanim się zaszczepiliście i zaczęliście walczyć ramię ramię z Ukrainą ( ͡° ͜ʖ ͡°) i powiedz ile ton mogłeś go kupić za tą minimalną


( ͡° ͜ʖ ͡°) Czasy się zmieniają, kolaborantów PO poznasz po pierwszych dwóch zdaniach.


@woj_st:
Co za
@woj_st: Kupił w 2012, to nadal za PO. Wcześniej długo mieszkaliśmy w mieszkaniu - wynajmowanym.

Ja mam 33 lata, więc trochę więcej niż 15 xD mieszkałem dłużej z rodzicami bo w tym samym mieście studiowałem.

Nie ma co się czarować siła nabywcza pieniądza wtedy była wyższa.
@rybsonk: @mentari: panowie oczywiście macie rację w większości. Jednak wy patrzycie tylko na cyfry i na skutek. Nie żyliście w czasach gdy 3 filary emerytalne były przedstawiane społeczeństwu. W jaki sposób to reklamowano i jakie były odczucia w związku z odkładaniem tam pieniędzy. Nie wiecie co czuli ludzie którzy myśleli, że uda im się ominąć ZUS gdy Tusk powiedział że te pieniądze nigdy nie były i nie będą ich.
Za
via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
@raul7788: Jak w 2015 wybory wygrywał PiS, to myślałem, że gorzej niż za PO nie będzie, mając w pamięci Zytę Gilowską, rząd 2005-2007, obniżanie podatków No i niedawne afery PO (oczywiście nie chodzi mi o ośmiorniczki, tylko o OFE) oraz ich już ujawniający się lewoskręt. Chyba nie mogłem się bardziej mylić. Takiego syfu, gnoju i niekompetencji podszytej bolszewizmem i obłudą nikt się nie mógł spodziewać.

@aks_762: byli tacy co się
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
Wy macie krótka pamięć. Wychwalanie Tuska i platformy można stawiać w tym samym rzędzie co wychwalanie PiSu. Dramatem jest to, że to jest ta sama liga. Moim zdaniem na ten moment nie ma dobrego wyboru jeśli chodzi o partie polityczne.


@lorak6: O, wolnomyśliciel. Pewnie wyborca tzw. Konfederacji, zwolennik "wolnego" rynku i bicia gejów.

Nikt w III RP nie zrobił tyle szkody społeczeństwu, co trzy kadencje rządów Prawa i Sprawiedliwości. Skala przekrętów,