Wpis z mikrobloga

nie logowałem się na konto od 7 lat i akurat dzisiaj potrzebuje sie na nie zalogowac, fakt moge nie pamietac hasla ale jak przechodze do zresetuj hasło dostaje inforamcje zwrotną że konto zablokowane. no zajebiście, próbuje dzwonic na numery kontaktowe, pierwsze dwa "przepraszamy ale obecnie połączenie z tym numerem jest zablokowane" trzeci numer, sukces jest jakas reakcja od bota, polaczenie wybieram wspracie konsumenta 5 minut głuchego dzwoeninia bez jakiegos odzweu
Pani z czatu konsultacyjnego mówi mi zebym zresetowal sobie halso gdy jej mowie ze kotno jest zablokowane i nie moge tego zrobic XD potem i mowi zebym zadzwonil na numery premium gdy chwile wczesniej jej napisałem że nie mogę xD
Jak odblokować u was w koncu konto @WirtualnaPolska
#wp #poczta #wirtualnapolska
  • 4
@theexitest: lepiej najpierw sprawdzić czy konto w ogóle istnieje, czyli spróbować założyć nowe z identycznym loginem. Jak nawet istnieje, to stara korespondencja mogła zostać usunięta.

Jak adres potrzebny jako weryfikacyjny, to niestety trzeba się logować przynajmniej co kilka miesięcy, żeby nie było problemu.
@theexitest: można by spróbować do EA, jak jest pudełko z kodem.

Jeszcze warto sprawdzić czy nie dali jakiegoś info o serwisie online danej gry, stare mogli zmienić albo wyłączyć. Kiedyś wysyłali o kasowaniu starych kont serwisu Pogo.
@wkto: nah gralem na tym koncie ea z 3 lata temu w apexa, kodów z gier nie mam bo mialem tam jakies simsy stare które rozdawali i coś jeszcze. No trudno najwyzej bede musial ponownie farmic wszystko :<