Wpis z mikrobloga

Też tak macie, że wam się już nie chce narzucać i przekonywać pisowców / konfiarzy? Jeżeli po ostatnich 8 latach ktoś nadal jest pisowcem albo konfiarzem, który łudzi się, że jego idole nie pójdą jesienią razem z pisem, to po prostu szkoda energii na taki przypadek.

Jak przeczytałem wczoraj wpis w gorących jakiegoś konfiarza, który z dumą uznał, że sondaż dla wp.pl był na zlecenie KO, bo przedstawiciele KO udostępniając infografikę napisali małym drukiem - tak jak nakazują przepisy - że materiał (czyli sama infografika) został sfinansowany z hajsu na kampanię KO, to zaniemówiłem.

Dzisiaj z kolei drugi konfiarz wstawił sondaż ze szczujni Karnowskich, otwierając szampana, że konfiarze mają jednak nadal duże poparcie! XD

Nie chce mi się już z tymi ludźmi nawet gadać. Niereformowalni głupcy. Szkodniki.

#bekazprawakow #bekazpisu #bekazkonfederacji #polityka
Tywin_Lannister - Też tak macie, że wam się już nie chce narzucać i przekonywać pisow...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 58
@MonkeyDBeer: zawsze tak jest- średnio co 8-10 lat zmienia się pokolenie w internecie, które jeszcze te 8-10 lat temu jedyne czym się przejmowało, to że ma geometrię jutro a zapomniało powiedzieć rodzicom o cyrklu i kątomierzu i będzie szmata albo np w dzienniku.
Rozumiem, ze ludzie sie sprzedaja i pewnie sam bys pierwszej okazji to zrobil, ale nie mierz innych swoja miara


@MonkeyDBeer: i znowu ad personam. Powiedział człowiek, który sprzedaje głos za pieniądze w postaci "niskich podatków" i mrzonki pod tytułem "wywracanie stolika". Naiwność godna nastolatka. Wyłamali się karierowicze powiadasz? To ile takich karierowiczy na dorobku Konfa teraz umieszcza na listach? Ilu z nich się "wykruszy"? Na ilu z nich PiS ma lub
@missioncritical: pis ma haki na po, po ma haki na pis i co? I nic. Jedni drugich wsadzaja do pierdla od 16 lat. Szkoda gadac. Dobrze, ze pseudoopozycja nie wciska na listy pokemonow z agrounii i krzykaczki co tylko potrafi cyca wywalic i morde rozdziabic. Tak sie mozna przepychac w nieskonczonosc. Wszystko sie wyjasni niedlugo i tak.
@Tywin_Lannister
ten wykop się conajmniej stoczył xd

Konfederacja to jedyna partia spoza układu. Jest to partia która mówi wprost - PiS to komuniści (korwin, 3 miesiące temu)

Generalnie ludzkość od wieków żyła jako niewolnicy, taka jest natura człowieka. Nic nienaturalnego - głosujcie na PiS, PO i lewicę

Ja głosuje na konfederację,
Elo
@Tywin_Lannister: I co mam komuś polecić zamiast tej konfederacji albo pisu? Co powiesz człowiekowi któremu 500+ podniosło poziom życia? Albo przedsiębiorcy który uważa że tylko konfederacja chcę coś dla niego zrobić?

Ja sam zastanawiam się czy nie olać tych wyborów, bo naprawdę nie widzę tu dobrej opcji, tak więc nie mam też zamiaru oceniać innych.
@MonkeyDBeer: wasz prawacki guru JKM mówi, że programy wyborcze są dla idiotów i są tylko po to żeby zdobyć głosy XD kyrwa, wam sie pierydoli w głowach wszystko. realizacja populistycznego programu, w którym stan państwa = stan portfela przeciętnego człowieka to pomieszanie z #!$%@?. z odczytem za ostatni kwartał -3,7 % PKB stoimy w tym momencie nad przepaścią. ja na te kyurwy głosował nie będę, nie mam szans na podwyżkę od