Wpis z mikrobloga

rozumiem, że jeśli udało mi się zalogować i jestem na głównej stronie, to o godz. 16.00 klikam setki razy na dany koszyk z wciśniętym ctrl, nawet jeśli są one obecnie niedostępne? czy z doświadczenia wiecie, które kostki/orzechy da się najłatwiej wyłapać?
#pgg
  • 16
@Razr: zeby kliknac cokolwiek musisz miec odblokowane koszyki. czyli jak jest wungiel na stronie to probujesz odswiezac i moze sie uda zobaczyc strone glowna z koszykami
@Razr: nie, sprawdzasz na sprawdzwegiel.pl kiedy wrzucą towar i wtedy wchodzisz na strone, jak Ci sie uda wejść to dopiero wciskasz na guzik z wciśnietym ctrl ale nie na tyle dużo żeby Cię zablokowali.
@404filenotfound: @factislite: @BladyDG: @thallium: dzięki wielkie, no to dobre i tyle, że przynajmniej jestem już zalogowany, jak wrzucą towar to trzeba różaniec wyjąć i zacząć modły ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@radziujaja: próbowałem parę razy ostatnio ale wyłączałem stronę o 16:05 #!$%@?, że na bank już wszystko wykupione. A tu się okazuje, że jest szansa. Tyle lat na wykopie, a ja głupi nie zerknąłem
@factislite: a tyle przekleństw wtedy leciało, że Stonoga mógłby się schować. A teraz inne pytanie, wcześniej można było jednorazowo kupić 5 ton kostki/orzecha, teraz wyświetla mi się jedynie 3 tony. Nie da rady jednorazowo więcej?