Wpis z mikrobloga

Cześć. Dużo pytań mi zadajecie, więc na kilka odpowiem.
Moje zakłady nie są płatne, ale postanowiłem, że będę się dzielił z osobami, które docenili to co robię. Czyli dali mi na przysłowiowego kebsa (złotówka zabraknie muszę dołożyć do rollo 40cm :-D).
Nie będę wysyłał zakładów stale. Chyba, że ktoś postawi mi kolejne rollo to go polubię :-)
To nie są żadne pewniaki. To moje własne analizy, w których siedzę już 5 lat i ciągle coś zmieniam.
Może być tak, że sytuacja się odwróci i znowu zniknę, ale mam nadzieję, że tak się nie stanie.
Wczorajszej porażki jakbym się bardziej skupił można było uniknąć, no ale trudno - jedziemy dalej!
To co jest na obrazku dałem Wam niczego nie oczekując w zamian :-)
Na dzisiaj może coś będzie może nie. Mecz BARDZO wątpliwy.

https://youandwin.com

#youandwin #profootball #bet366 #bukmacherka
nocna_zmiana - Cześć. Dużo pytań mi zadajecie, więc na kilka odpowiem. 
Moje zakłady...

źródło: comment_1662450711mU63gtljza2tkFa28nClft.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • 1
@CeskySexyHnojek kolegę @nocna_zmiana kojarzę już od kilku lat, ma dobre typy, system zmienia co jakiś czas ale widać że poświęca swój czas na to. Za to zawsze o ile pamiętam dla wykopu były darmowe a wykop sir odwdzięczał napiwkami, to tak o ile pamiętam. Widać teraz są płatne, co samo w sobie nie jest złe, tylko dobrze jak się to wyłoży jasno
  • Odpowiedz
Gość podrzuca dobre typy to co za problem rzucić mu jakiś grosz na kebsa, rownie dobrze mógłby sobie sam grać po cichu i mieć nas w dupie.
Ten od tenisa tez dobry spec i jakby Berretini ostatnio ugrał to miałbym wygrane 11tys ze 100zl pierwsze o czym pomyślałem to to ze jak wygram to postawie mu dobra whisky
  • Odpowiedz