Wpis z mikrobloga

jak ci stary nie wchodził do wanny ani nie bawił się we fritza ani nie padłeś ofiarą np handlu ludźmi ani nie przeżyłeś jakiejś innej turbo-ciężkiej traumy


to powinno dać się nadrobić chyba w ramach leczenia psychiatryczno-psychologicznego

@dondonu:
@Chodtok: ja brałam ssri (Sertagen) ale bardzo pozytywnie na mnie zadziałał i zaczęłam widzieć w sobie dużo więcej pozytywów, a miałam taki okres, ze na miesiąc ściągnęłam wszystkie lustra w mieszkaniu, bo wpadałam w histerie. Ale wiadomo, ze na każdego inaczej to dziala i może potrzeba czegoś więcej.
zastanawiam się czy chłopskie plusy pod tego typu wpisami moimi to:
1. po prostu plus jak każdy inny, okazanie sympatii, bez żadnego głębszego przesłania?
2. przytaknięcie że mam rację i/lub wyraz współczucia?

@gocha_34
no mi też kiedyś duuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuużo dały i wywróciły spojrzenie na świat do góry nogami i życie moje
teraz też dają bo bez nich bym płakał cały dzień i miał już takie zupełnie poważne rozkminy magiczne

ale kiedyś nie zdawałem sobie kompletnie sprawy jak fatalną obrzydliwą zdeformowaną mam mordę i myślałem że mieści się w normie w miarę i moje spojrzenie faktycznie w dużej mierze zależało od nastroju
teraz już zdaję i żadna
@Chodtok: Niestety bananowa julka się we mnie podkochiwała, a ja ją zbywałem, bo się wstydziłem tego, że jest dużo bogatsza ode mnie ( mentalcelizm to poważna choroba)