Wpis z mikrobloga

Ausbildung w Niemczech to klucz który otwiera wiele drzwi.


@Lethorn: xDDD

No tak, dla 16-latkow niemieckich a nie starych bykow z Polski. Teamleader Ci da wiecej niz jakis gownodyplom z niemieckiej zawodowki typie.

@erni13 Ty do tych ludkow piszesz na #niemcy ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@NexciaK: @zaloz_konto23: jasne, nic się nie opłaca, lepiej siedzieć i pracować na produkcji/magazynie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Takie myślenie to chyba tylko w Polsce jest... W Niemczech podobno nawet grubo po 30 ludzie chodzą na Ausbildung czy też robią dopiero studia. Ale co ja tam wiem¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@zaloz_konto23: Eh XD Nie znam w ogóle realiów tego ausbildungu więc w sumie nie chciałem pisać, czy to się opłaca czy nie. Ale ogólnie #!$%@? Ausbildung to strata czasu, jak mówisz

@Lethorn: Pomyśl może ewentualnie o jakimś kursiku wewnątrz którejś z firm? Np Prosegur szuka często ludzi którzy im będą wozić siano. W NRW to jest taryfowe 18.60 ma godzinę na start. Nie jestem specem, ale po tym twoim ausbildungu
  • Odpowiedz
@erni13: Chciałbym do handlu się dostać, pracowałem w Polsce w eksporcie chociaż krótko to bardzo mi się taki rodzaj pracy podobał. Zwolniłem się, bo dyrektorka tej firmy była dość mocno "zaburzona", że tak to lekko ujmę ;) Prędzej bym się tam psychicznie skończył z nią dlatego się zwolniłem. Wyjechałem do Niemiec i chciałbym tutaj zaczepić się do tego samego rodzaju pracy.
  • Odpowiedz
@Lethorn: to idz do handlu pracowac, a nie bedziesz powtarzal zawodowke w imie tego, ze to "wielkie niemcy". Slij cv na sile i ktos Cie wezmie xD

Nie znam w ogóle realiów tego ausbildungu więc w sumie nie chciałem pisać, czy to się opłaca czy nie. Ale ogólnie #!$%@? Ausbildung to strata czasu, jak mówisz


@erni13 Ty robiles ausbildung jako berufskraftfahrer, ja sie opiekuje teraz elektroniker i ausbildung jako sprzedawca dla
  • Odpowiedz
jasne, nic się nie opłaca, lepiej siedzieć i pracować na produkcji/magazynie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Takie myślenie to chyba tylko w Polsce jest... W Niemczech podobno nawet grubo po 30 ludzie chodzą na Ausbildung czy też robią dopiero studia. Ale co ja tam wiem¯_(ツ)_/¯


@Lethorn: poza magazynem z polskim dyplomem mozna znalezc tez wiele innych rzeczy, ale skoro taki jestes zaparty, to sie baw w ausbildung jak
z.....3 - > jasne, nic się nie opłaca, lepiej siedzieć i pracować na produkcji/magazy...

źródło: comment_1662328659X8q8NClYC2WBHu0xmTSUCZ.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@zaloz_konto23: Doceniaja, bo wydaje sie ze papierek z niemieckiej szkoly daje duzo.
Sam bylbym chetny na kwity z zakresu elektryki czy instalacji teletechnicznych. Ale wez 3,5 roku przezyj za 800€. Chyba ze dawaliby mi co miesiac 2000€ w kopercie. Ale to nie ten kraj. No i nawet nie wspominam co by sie stalo gdyby finanzamt nas dojechal za taki manewr ^_^
  • Odpowiedz