Wpis z mikrobloga

Dotrwałem do momentu w którym Galdriela decyduje się przepłynąć wpław z powrotem do Śródziemia. Nie wiem jak Wam, ale mnie od razu skojarzyło się z lewitującą Leią w kosmosie.

Cienka jest granica między tym co jest jeszcze fantastyką, a co już zaczyna być fantazjowaniem scenarzysty. Nie rozumie tego ani Disney, ani Netflix, ani Amazon.

#lotr #wladcapierscieni #ringsofpower #amazon #seriale
  • 17
@fan_comy: @nowiutki: @MienciuskiPajonk: aragorn z elfem i krasnalem biegną przez 3 dni w pełnym rynsztunku

I sleep

Galadriela, która jest czystej krwi elfem, jest #!$%@? nieśmiertelna, chce gdzieś płynąć - njeeeee moja imersja zniszczona xDDD

Wy po prostu musicie narzekać na cokolwiek, bo wiecie że głupio napisać "Jezu ale mnie ciemny kolor skóry drażni w oczy #!$%@? murzynki na ekranie w xxi wieku"
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@nowiutki: Jest takie określenie jak przeskoczyć rekina, które oznacza takie wydarzenie/wątek w produkcji, które swoją głupotą i kiczowatą płycizną gwałci już jakiekolwiek pokłady logiki.

Do tej pory była to domena tanich filmów typu Sharknado czy inna Mordercza Opona. Ale od kilku lat lądują takie wątki nawet do superprodukcji.

Nie mam pojęcia, jak scenarzysta mógł wpaść na to, że Galadriela przepłynie wpław połowę oceanu i nie zastanowiło go, że to jest