Wpis z mikrobloga

Z dobrych wiadomości - już prawie 25 dzień bez tego ścierwa... z gorszych - straciłem przez alkohol i swoje zachowanie trzy ostatnie Panny, bądźmy szczerzy przed sobą - tylko i wyłącznie przez swoje schizy po alkoholizacji #!$%@?... Powiedziałem stop, rzucam fajki od 4 miechów prawie to co? alko nie rzucę? Nie jestem #!$%@?ą...
Rozmawiałem z pewną osobą, która zaproponowała mi iść na AA albo terapię. Mówię przejdę się, podpytam może mi pomogą..
Nagle ściana - baba na wejściu do mnie, że ona coś czuje że jestem albo pijany albo nietrzeźwy po wczoraj... Mnie #!$%@? zamurowało.. chciałem badać się przy niej alkomatem, 25 dni #!$%@? nie tknąłem tego gówna... One tak zawsze? Czy trafiłem na jakieś #!$%@??

Jak można w tym kraju się leczyć #!$%@?
#alkoholizm
  • 6
@prendergast: Ja tam juz nie pojde, nie ma opcji..

Co polecacie? Od czasow studiow - 8 lat juz bedzie byly ochlaj imprezy, zakrapiane w #!$%@?.. potem bylem w zwiazku z kobita 4 lata prawie - potrafilem do piwnicy wylazic zeby morde piwskiem umoczyc... Potem byl plaster i przy niej tez chlalem non stop.. teraz 3 miechy sie spotykalem z kobieta, #!$%@? maniane przy ktorej postanowila zakonczyc znajomosc (tak, tez bylo chlanie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Qtko: oho zaczyna się obrażony alkoholik chciał się leczyc, ale już nie będzie bo Pani była nie miła, a jego ego ucierpiało na tym