Wpis z mikrobloga

Od kilku dni szukam pomysłu na dotację dla firmy
- z jednej strony byłaby możliwość przejscia na krus i ogarniecia dzialalności pozarolniczej - natomiast tutaj musialbym płacić 12 miesięcy KRUS, żeby móc ubiegać się o 100k. - Co wydaje mi się, że w perspektywie tracenia roku jest nieopłacalne.
- z drugiej strony pracuję i nie jestem bezrobotnym - nie chcę być.

Czy jest jakaś opcja otrzymania / spróbowania walki o dofinansowanie na założenie firmy przy warunku, że nie jestem bezrobotny?
#finanse #prawo #pieniadze #dzialalnoscgospodarcza #dofinansowanie #dotacje #firma #ksiegowosc
  • 7
  • Odpowiedz
Czy jest jakaś opcja otrzymania / spróbowania walki o dofinansowanie na założenie firmy przy warunku, że nie jestem bezrobotny?


@Yakooo: jest pierdyliard różnych dofinansowań, o różnych kryteriach. A poza tym rejestracja jako bezrobotny to 10 minut
  • Odpowiedz
@Adams_GA: No ale rejestracja jako bezrobotny, podczas gdy pracuje, to chyba trochę się gryzie? :D

Właśnie te wszystkie dofinansowania widzę, że mają wymogi taki jak bezrobocie (unijne) - ew. jeszcze LGD mam na oku, ale ja chcę założyć firmę globalną na Polskę, a tam jest, że na terenie tej wsi / małej miejscowosci to powinno być. Chyba, że można byłoby to zinterpretować, że siedziba rzeczywiście byłaby tam. (Biznes internetowy)
  • Odpowiedz