Wpis z mikrobloga

@president: ale wiesze ze sa to jedne z najdrozszych myszek, wiec raczej bedzie ciezko o osobe ktora ma do dyspozycji obie? ja bym ci radzil pojsc do sklepu i sprawdzic czy dobrze lezy w dloni. O ile mastery jeszcze mozna na wystawka spotkac tak te gejmingowa to ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@president: haha :D dobra, nie ogarnąłem. Ale z myszką też nie pomogę. Ja w ogóle jestem chyba dziwny. Ostatnio zastanawiałem się że stać mnie na dobry sprzęt i chciałem sobie kupić jakąś klawiaturę wypas. Oglądałem przez miesiąc różne ale potem stwierdziłem że moja K120 jest tak wypasiona i niczego więcej jej nie potrzeba że olałem temat.
Czy to dlatego, że nigdy z lepszej nie korzystałem i nie widzę zalet?
  • Odpowiedz
@president: Dodałbym do zestawiania Anywhere 2/3S. Osobiście mam i Mastera, i Anywhere, gdzie zdecydowanie preferuję tego drugiego. Rozmiar mi po prostu bardziej odpowiada, chociaż nie mam małych rąk.
  • Odpowiedz
@awiner: pewnie kwestia przyzwyczajenia

całe życie korzystałem z biednych słuchawek, najdroższe jakie miałem były za 50zł i jak ktoś mówił że nie kupuje nic poniżej np 500zł bo to same gówno, to nie ogarniałem o co chodzi, bo przecież nawet takie za 20zł są akceptowalnie dobre

teraz jakoś na wiosne kupiłem sobie takie za ponad 1000... i już wiem co ci ludzie mieli na myśli, co prawda nadal uważam że te
  • Odpowiedz
co w niej takiego fajnego?


@awiner: Bezprzewodowość, porządne mechaniczne przełączniki, podświetlenie, odłączany kabel, macra. To wszystko jest wartością vs tania klawiatura.

Co mi to da w codziennej pracy?


Wygodę i przyjemność użytkowania ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@L3gion: dziękuje za odpowiedź :)
Bardzo mnie interesuje zakup G604 i tylko ta niepewność, czy może posiadać funkcję ,,sniper button" powodowała że nie kupiłem jeszcze tej myszki.
  • Odpowiedz