Wpis z mikrobloga

toptier na RB ... po 2 minutach z sekundami dostaję rakietą w jape od Ka52 w moim nowo zakupionym M1A1 AIM xD

Tak się zastanawiam tylko na #!$%@? to czas w ogóle tracić po ruskiej stronie na to jeżdżenie łapanie kółka, od razu powinni się w tych helkach porespić wszyscy i #!$%@?ć cały przeciwny team w 15 sekund ;d
#warthunder
  • 14
  • Odpowiedz
@pewniecham: ruskie helki są karmą dla VT1, nie polecam nimi latać, wystarczy ci jeden FlakRakRad w team by lotnictwo wroga nie istniało, jeżeli go nie dostaniesz w team na start bitwy to wtedy masz problem
  • Odpowiedz
  • 0
@TechnoMagos znaczy się "kilka" bitew to ja już mam rozegrane na tych toptierach... Możesz mieć i 3 takie, jak pojawia się z 3 helikoptery i jakiś mig 27k to tak czy siak #!$%@?ą Ci 3/4 drużyny w 2 minuty. W teorii wszystko fajnie ale jak jesteś AA i na Tobie skupia uwagę kilku przeciwników na raz to się po prostu nie obronisz przed spamem rakiet na większości map. Mój wpis był bardziej
  • Odpowiedz
@pewniecham: Nie powiedział był by walka FlakRakRad z kilkoma helakmi była czymś trudnym, to już raczej wynika z skill issue, wystarczy po respown przełączyć się na IRST i mieć przynajmniej IQ poziomu ślimaka, to ci K-50 i K-52 nic nie zrobią skoro nie wiedzą o twoim istnieniu.
  • Odpowiedz
  • 0
@TechnoMagos z tego co widzę to masz minimalnie wyższe KD na topowych aa ale chyba używasz ich jako głównej maszyny, bo WR jest bardzo niski a czołgów prawie nie ma. U mnie zazwyczaj aa wjeżdża jako ostateczność jeżeli zginę a nie ma innego
  • Odpowiedz